Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona zgłoszona jako dokonująca ataków! (?) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Strona zgłoszona jako dokonująca ataków! (?) (/Temat-Strona-zgloszona-jako-dokonujaca-atakow-146285)



Strona zgłoszona jako dokonująca ataków! (?) - radek0389 - 11-04-2017 19:25

Witajcie, posiadam stronę, którą ostatnio postanowiłem trochę zacząć pozycjonować, jakie było moje zdziwienie jak po wejściu ukazał mi się taki komunikat:

Cytat:Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!

Strona ****** została zgłoszona jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

Tego rodzaju strony mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

Niektóre szkodliwe strony celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich działa na serwerach, na które nastąpiło włamanie.
Na stronie nie było nic szkodliwego, przez pewien czas podpięty był widget aktywacji od eforsy. Pomyślałem że z tym jest problem, więc go usunąłem i przez konsolę google zgłosiłem, że zagrożenie zostało zniwelowane. Mija już klika dni i zero zmian.
Jaki jest sposób likwidacji takiej blokady? Może instalacja SSL coś da?


RE: Strona zgłoszona jako dokonująca ataków! (?) - Gremquen - 11-04-2017 20:09

A nie masz na stronie jakiegoś syfu jeszcze wrzuconego? Jakiś lipny dostawca reklam, albo może masz szablon nulled?


RE: Strona zgłoszona jako dokonująca ataków! (?) - radek0389 - 11-04-2017 20:12

Żadnej reklamy nie mam. Wcześniej była z feromonami ale też usunąłem. A całość stoi na Joomla, legalny szablon. Wydaje mi się że to przez widget aktywacji, tylko usunąłem go i niestety nie ma zmiany.


RE: Strona zgłoszona jako dokonująca ataków! (?) - radek0389 - 21-04-2017 11:46

Podbijam.
Może macie jakiś pomysł? Bo strona jak wskazuje na "dokonująca ataków" to tak bez zmian. Zgłoszona do sprawdzenia przez google i nadal żadnego rezultatu:/


RE: Strona zgłoszona jako dokonująca ataków! (?) - konra-91 - 21-04-2017 14:45

i co udalo sie cos


RE: Strona zgłoszona jako dokonująca ataków! (?) - Apps - 21-04-2017 16:06

Podeślij adres na PW


RE: Strona zgłoszona jako dokonująca ataków! (?) - Apps - 21-04-2017 21:23

- masz podwójny szkielet strony http://scr.hu/3k8r/ida1z
- odwołania do zablokowanych strony freshmodel

Do tego niezamknięte tagi ale to już mniejszy problem


RE: Strona zgłoszona jako dokonująca ataków! (?) - radek0389 - 22-04-2017 10:50

Dzięki oczywiście za pomocSmile. Aby naprawić błędy, wystarczy usunąć wskazane części kodu/odnośniki czy może przesłania cały serwer jakimś narzędziem?


RE: Strona zgłoszona jako dokonująca ataków! (?) - Apps - 22-04-2017 11:01

Akurat nie chodziło mi o te zaznaczone, a o ten stat756.php bo w nim jest odnośnik do zablokowanej strony, a co do kodu to nie wiem jaki masz układ, skąd w ogóle taka sytuacja bo nie widziałem plików więc ciężko coś doradzić.
Musisz przejrzeć pliki i znaleźć dodatkowy nagłówek itp.


RE: Strona zgłoszona jako dokonująca ataków! (?) - radek0389 - 22-04-2017 11:02

Uhm, dzięki. PoglowkujeSmile