Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SZUKAM] bot do przepisywania capatcha - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: [SZUKAM] bot do przepisywania capatcha (/Temat-SZUKAM-bot-do-przepisywania-capatcha-146269)



[SZUKAM] bot do przepisywania capatcha - kafar610 - 11-04-2017 10:28

Witam
Szukam bota do przepisywania capatcha najlepiej do strony 2capatcha ale oczywiście może być do jakiejś innej byleby współpracował z ClickersMulticlicker, w necie widziałem już jakieś boty ale te strony gdzie był udostępniony wygladają nie pewnie i strach pobierać smutny
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam Darek


RE: [SZUKAM] bot do przepisywania capatcha - Maro - 11-04-2017 12:06

Z tego co mi sie wydaje clicers ma wbudowany modul wlasnie wspolpracujacy z 2captcha


RE: [SZUKAM] bot do przepisywania capatcha - kafar610 - 13-04-2017 21:02

a są jakieś darmowe?


RE: [SZUKAM] bot do przepisywania capatcha - Azir - 16-04-2017 17:26

Z tego co mi wiadomo, to nic darmowego nie znajdziesz. Poprzepisuj sam na 2captcha i potem będziesz miał chwile spokoju Smile


RE: [SZUKAM] bot do przepisywania capatcha - trykietron - 24-04-2017 09:18

Z innej beczki - jakie są ułatwienia dla niewidomych i niedowidzących? Bo captcha uniemożliwia przecież dostęp dla nich.


RE: [SZUKAM] bot do przepisywania capatcha - Maro - 24-04-2017 09:34

Jest odsłuchanie kodu poprzez dźwięk.


RE: [SZUKAM] bot do przepisywania capatcha - trykietron - 26-04-2017 11:31

Teraz ogromny facepalm w wykonaniu mojego bratanka (robi to bardzo udanie, jak na 5-latka). Pytanie było związane z odwiedzeniem Niewidzialnej Wystawy w Warszawie, gdzie niedowidzący wymieniał różne niedogodności związane z obsługą kompa i poruszaniem się w sieci (było też o obrazkach bez opisów). Dziękuję.