Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak gracie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Jak gracie? (/Temat-Jak-gracie-146256)



Jak gracie? - Wegen - 10-04-2017 16:47

Tak jak w temacie ciekawi mnie jak gracie. Na minutę 5, 15 a może jeszcze dłużej? Macie jakieś strategie które wykorzystujecie czy lecicie z analizy trendu?
Na jakich parach inwestujecie?
Macie jakieś specjalne godziny w których wchodzicie?
Robicie dużo betów czy tylko 2/3 dziennie?
Jakie są wasze zarobki; wychodzicie na plus czy macie stratę?


RE: Jak gracie? - Mariuszeek - 10-04-2017 16:58

Gram głownie opcje minutowe, na demo wymiatałem teraz konto real i całkiem niezle idzie Tongue wykorzystuje kilka strategi plus price action. Gram wszystkie pary walutowe, ale najczęściej te co mają najlepszy zwrot Big Grin godziny to jak mam wolny czas, około 17 18 ogólnie po robocie. Opcji stawiam czasami 1, a czasami 15 jak ogarniam o co chodzi i strategia, pricce action pokazuje żeby grać, nie jest to ovetrading. Ogólnie to opisuję swoje zmagania w dzienniku, jak chcesz to możesz go odwiedzić Tongue Pisz priv jak czegoś nie ogarniasz, postaram się pomóc. Pozdro i powodzenia Smile


RE: Jak gracie? - MaLiN - 10-04-2017 22:22

(10-04-2017 16:58)Mariuszeek napisał(a):  Gram wszystkie pary walutowe, ale najczęściej te co mają najlepszy zwrot Big Grin godziny to jak mam wolny czas, około 17 18 ogólnie po robocie.

No i to pokazuje, że nie trzeba wcale rzucać stałej pracy, aby można było sobie dorobić na opcjach Wink

Z tych najpopularniejszych par to:

EUR/USD
USD/JPY
GBP/USD
AUD/USD
USD/CHF
USD/CAD
NZD/USD
EUR/JPY