Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobre typy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dobre typy? (/Temat-Dobre-typy-146248)



Dobre typy? - Weng - 10-04-2017 10:50

Trafiłem na fb. Nowa osoba ze względu na ilośc lików pewnie ale typy dość ciekawe. Śledziłem typy przez weekend ale nie grałem bo nie wierzyłem od dziś próbuję może się akurat uda.
Propozcyje na dziś
Kasimpasa - Konyaspor 1
Slutsk - Torpedo-BelAZ 1X
Maritimo - Chaves X2

A tutaj link: https://www.facebook.com/Prosto-do-celu-275309646224490/

Warto się przyjrzeć


RE: Dobre typy? - Kreatywnie - 10-04-2017 13:12

Byś się chociaż przyznał, że promo robisz. Bez odbioru.


RE: Dobre typy? - Kreatywnie - 24-04-2017 01:17

Po raz kolejny zacytuję słowa z jednego z najgorszych utworów w historii polskiej sceny muzycznej.
" Coś jest a później tego nie ma... " - Sidney Polak

Grupa już nie istnieje, czym potwierdzone zostało to, że w bardzo brzydki, choć popularny w sieci sposób, chciałeś nas oszukać.

Zwracam na to uwagę, ponieważ zapomniane, pozwoli Ci to za jakiś czas utworzyć inną grupę i w ten sam sposób założysz wątek " jakby nigdy nic ".

To jest to co nazywam " zaczynanie od dupy strony ".

Napisałbyś: " cześć, założyłem nową grupę i chciałbym skorzystać z możliwości promocji w formie założenia wątku na forum, tak by zachęcić fanów tematyki bukmacherskiej do swojej osoby ".
Z tym, że aby zachęcić do swojej osoby, musisz pokazać się z jak najlepszej strony a to wcale nie jest takie łatwe i przede wszystkim jest czasochłonne.
Jeśli marzysz, by Twoimi propozycjami zainteresowało się grono odbiorców, przede wszystkim nie zaczynaj od kłamstw. Niby proste a tak deficytowe...

Podsumowując, przed majówką koniecznie do spowiedzi Tongue


Dobre typy? - Hybrid1990 - 09-04-2019 16:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.