Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie z AliExpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie z AliExpress (/Temat-Zarabianie-z-AliExpress-146234)



Zarabianie z AliExpress - FuQerex - 09-04-2017 19:17

Witam, nurtuje mnie dość duzo pytan związanych z zarabianiem po przez epn. Dużo osób jak widze, zaczeło w tym działać i wyciągają nawet dość duże sumy. Więc czemu nie spróbowac?

Teraz pytanie od czego zacząc? Byłbym wdzieczny za porady, mogę się zarejestrować z reffa, a teraz do sedna.

Czy robiąc strone, na której wystawiłbym rzeczy tzn strona wygladając jak sklep. Nie mówię tutaj o wygladzie jak na aliexpress, tylko o typowej stronie która przedstawia produkty. Nie byłoby możliwośći kupienia przez moją stronke tylko przez linka który wiadomo do czego prowadzi. Czy jest wszystko zgodne z regulaminem epn ?

Czy lepiej zrobic blogga/kanał na yt czy też forum związane z recenzjami oraz okazjami na aliexpress?



Jakby ktoś szukał chętny do wspołpracy w tym, chętnie dołącze. Posiadam dość duzo czasu i praktycznie 24/7 przy komputerze.


RE: Zarabianie z AliExpress - gege17 - 10-04-2017 20:02

Ja ostatnio mentora szukałem i nic z tego.....


RE: Zarabianie z AliExpress - rachman - 10-04-2017 20:47

Ciężko o mentora bo po co mają robić sobie konkurencję? Wielu działa bez działalności gospodarczej więc po co mają się wystawiać na ewentualny donos konkurencji? Wink Takie domniemania ale po części to ma na pewno wpływ...


RE: Zarabianie z AliExpress - gege17 - 10-04-2017 20:50

Mnie wystarczy tylko jak zrobić by ktoś kupował z mojego linku. Dalej sobie sam poradzę.


RE: Zarabianie z AliExpress - Dramer - 10-04-2017 21:55

Fanpage/Grupa/Kanał YouTube możliwości jest dużo


RE: Zarabianie z AliExpress - FuQerex - 10-04-2017 23:05

(10-04-2017 20:47)rachman napisał(a):  Ciężko o mentora bo po co mają robić sobie konkurencję? Wielu działa bez działalności gospodarczej więc po co mają się wystawiać na ewentualny donos konkurencji? Wink Takie domniemania ale po części to ma na pewno wpływ...

Jeżeli bym kupował dla siebie i sprzedawał to na allegro,olx itp. to też musze posiadac działalność ?


RE: Zarabianie z AliExpress - bartek9330 - 11-04-2017 00:32

Bez tego ani rusz... Duża konkurencja od razu cię zgłosi i możesz sobie tylko narobić problemów. Na olx niby sprzedaje się lokalnie i jak mieszkasz w dużym mieście to pewnie sprzedawał byś takie rzeczy od ręki i mniejsza szansa na problemy, tylko teraz pozostaje cyz to jest warte zachodu? Kokosów na tym nie zbijesz właśnie przez duża konkurencje. Na Allegro dużo osób pośredniczy w sprzedaży przedmiotów z Chin dlatego są w bardzo niskich cenach i zarabiają tak naprawdę na samej wysyłce.


RE: Zarabianie z AliExpress - rachman - 11-04-2017 12:47

Cytat:Jeżeli bym kupował dla siebie i sprzedawał to na allegro,olx itp. to też musze posiadac działalność ?
@FuQerex kupujesz by sprzedawać drożej - co za różnica czy kupujesz na AliEx czy w hurtowni? Rozumiesz? To normalna sprzedaż zarobkowa - mus mieć firmę. Jedną, dwie rzeczy jak tak zrobisz to może się nie przyczepią jak zapłacisz ewentualne podatki ale jak większa ilość to fiskus allegro filuje i może się wziąć za Ciebie.


RE: Zarabianie z AliExpress - NeedDolar - 12-04-2017 08:50

Uważam, że edukowanie ludzi i w ten sposób pokazywanie im jak mogą z Twoją pomocą kupować na ALi jest najlepszym rozwiązaniem żeby zarobić na tym programie. Możesz bawić się w sprzedaż, ale ile trzeba się nabiegać żeby coś na OLX sprzedać, a tutaj udostępniasz linki i oby jak najwięcej i wszędzie Big Grin W ten sposób nie martwisz się zbytnio US jeżeli dobrze pomyślisz jak to ogarnąć Smile


RE: Zarabianie z AliExpress - ktosiek - 12-04-2017 09:30

Co to za problem pomyśleć? Nie baw się w żadne kupowanie taniej a sprzedawanie drożej bez DG. Przykładowo można zarabiać na Facebooku. Jest od groma grup na FB poświęconym AliExpress, polskich jak i zagranicznych. Fake recenzja, link do produktu z epn i tyle. Załóż grupę, FanPage na FB i kanał na YT. Regularnie dodawaj recenzje, nawet i fake. Reklamuj swoją grupę i fanpage z fake konta na innych grupach dot. Ali. Nie martw się o pieniądze, jak będziesz to rzetelnie robić to uda Ci się w kilka dni zdobyć kilkaset złotych. Z czasem pomyśl bardziej i zmień swój content promowania na inny, jest wiele sposobów. Proste? Proste. A wystarczyło chwilę pogłówkować.