Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Yerba Mate - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Yerba Mate (/Temat-Yerba-Mate-146231)

Strony: 1 2 3 4


RE: Yerba Mate- jaką polecacie? - piotrgk4 - 05-04-2018 15:40

@[Hoolig4n] O zawsze rozwiązanie Big Grin Nawet kiedyś sam kupiłem filtry do kawy/herbaty by wrzucić do środka yerbe i zrobić sobie napar Big Grin


RE: Yerba Mate- jaką polecacie? - Hoolig4n - 05-04-2018 21:34

Chodzi mi właśnie o ten filterek Smile wkładasz w to bombilę i owijasz np. konopnym sznurkiem gdzieś wyżej Smile


RE: Yerba Mate- jaką polecacie? - dawid852 - 13-10-2018 11:26

cbse lesne owoce


RE: Yerba Mate- jaką polecacie? - Yani - 18-04-2019 22:23

Wszystkie limon


RE: Yerba Mate- jaką polecacie? - WebStrategy.pl - 24-04-2019 03:35

Pajarito ewentualnie Pajarito Hierbas. Na tym kończy się lista, a próbowałem już ok 20 różnych, ostatnio nawet wszystkie odmiany Verde Mate.


RE: Yerba Mate- jaką polecacie? - bananmma - 16-01-2020 19:13

Pije yerbe codziennie, najlepsze co może być. Pobudzenie i natychmiastowe poprawienie humoru, niekiedy po niej nie mogę się ogarnąć bo człowieka mocno nosi po niej i trzeba się ogarniać a i tak ciężko to zrobić. Moim zdaniem to taka legalna kokaina z oczywistym przymrużeniem oka. Kawa przy yerbie się chowa i zauważyłem, że robi się popularna yerba coraz bardziej.

Ja polecam bardzo:
- Yerba Mate Campesino Tradicional - taką yerbe mogę pić codziennie, aromat miętowy jest niesamowity a kopa jakiego dostałem po niej nie wiem do czego można porównać, masakra energetyczna

Oprócz tego Taragui Energia z bardziej ziemistych smaków ale campesino tradicional pod względem energii i oczywiście smaku dla mnie wygrywa

Polecam pić yerby paragwajskie, moim zdaniem są one lepsze jak brazylijskie. Mate green (brazylijska) jest spoko ale uważam, że słabsza pod względem mocy ale za to lepsza w smaku.


RE: Yerba Mate- jaką polecacie? - Pawlak093 - 19-01-2020 16:43

[Obrazek: pol_pl_YERBA-MATE-CBSe-GUARANA-500G-BIO-22137_5.jpg]
[Obrazek: pol_pl_Pajarito-Elaborada-Con-Palo-Tradi...1327_1.png]
TA pierwsza jest jakaś owocowa, owoce lesne chyba . Najlepiej mieszać obie. Polecam


RE: Yerba Mate- jaką polecacie? - trociak - 30-01-2020 09:07

Ja najbardziej lubię Yerba Mate cytrynową lub pomarańczową... to moje ulubione smaki.


RE: Yerba Mate- jaką polecacie? - Fricooo - 30-01-2020 09:16

Ja swego czasu piłem Guarani Energia, czyli Yerba z dodatkiem guarany. Nie mam zbytniej wiedzy, ale zadziałało to na mnie zupełnie przeciwnie niż powinno. Mega mnie zmuliło i od razu musiałem się położyć spać. Być może po prostu za mocną zaparzyłem? Temperatura na bank była odpowiednia..


RE: Yerba Mate- jaką polecacie? - xdax1 - 30-01-2020 13:01

No to dziwny przypadek, bo to po prostu ma w sobie kofeinę więc tak jakbyś pił kawę.
Ja pije "Pajarito Compuesta con Hierbas" (miętowa), najbardziej mi odpowiada ale ostatnio spróbowałem Pajarito Menta Limon (cytrynowo miętowa) i też mi posmakowała.

Wcześniej próbowałem brazylijskie bez tego pyłu, ale w ogóle jakieś takie....mdłe, jak błoto mi smakowało.