Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Yerba Mate - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Yerba Mate (/Temat-Yerba-Mate-146231)

Strony: 1 2 3 4


Yerba Mate - Demonxus - 09-04-2017 17:50

Witam Big Grin
Myślę zacząć popijac sobie yerbę i tu mam do was pytanie. Jak zacząć? Big Grin. Myślę kupić tykwę zamiast ceramicznego pojemnika na yerbę ale nie wiem co z samą yerbą. Podpowiedzcie coś, albo zarzućcie jakiś link do sklepu gdzie dobry jest starterpack do yerby mate.
Dzięki za wszelkie odpowiedzi impreza


RE: Yerba Mate - fakefejk - 09-04-2017 17:56

http://bfy.tw/B89k

Naczynie jak naczynie, bombilla jak bombilla, a smak weź dowolny bo i tak na początku smakują jak wywar z popielniczki.


RE: Yerba Mate - Demonxus - 09-04-2017 19:58

No wielkie dzięki za poradę xD


RE: Yerba Mate - thomasward - 09-04-2017 20:30

Radzę wziąć jakąś smakową, ja zaczynałem na wersji cytrynowej. Co prawda odbiłem się, bo nienawidzę gorzkich smaków, ale znajomym co pili się spodobała, jednego nawet namówiłem do rozpoczęcia yerbowania. Wink


RE: Yerba Mate - ivandzms - 09-04-2017 20:36

ja piję od piątku. Zacząłem od zielonej cytryny. Nawet mi pasuje. Big Grin polecam przejść się do jakiegoś stacjonarnego sklepu zamiast zamawiać przez internet (o ile masz możliwość), bo można powąchać yerbę a sam zestaw wymacać, jakkolwiek to brzmi Big Grin


RE: Yerba Mate - ruskiczoug - 09-04-2017 20:39

Ktoś doradzi coś mega pobudzającego z yerb?


RE: Yerba Mate - asus921 - 10-04-2017 17:55

(09-04-2017 20:39)ruskiczoug napisał(a):  Ktoś doradzi coś mega pobudzającego z yerb?
Canarias, mocna i bardzo dobra, jedyny minus, ze drobno cieta, wiecej pylku przedostaje sie przez bombille
Na start polecam Pajarito, pod wzgledem mocy srednia, w sam raz na co dzien.
Ogolnie yerba ma to do siebie, ze nalezy zamawiac rozne rodzaje, zeby wybrac swoje 2-3 ulubione, plus na kazdego moze inaczej dzialac


RE: Yerba Mate - coffee - 11-04-2017 16:38

są odpowiednie fora do tego, więc dlaczego pomocy szukasz akurat tu?


RE: Yerba Mate - Rak - 12-04-2017 09:09

Tykwa może ci zgnić, bierz ceramikę. Albo ceramikę i tykwę Jerk2 Na początek polecam Amandę - naturalna, łagodna, i Pajarito - mocna Big Grin

i pamiętaj o rozkładanej bombilli
@[ruskiczoug] CBSe z guaraną Big Grin moja ulubiona Tongue


RE: Yerba Mate - Demonxus - 13-04-2017 21:59

(12-04-2017 09:09)Rak napisał(a):  Tykwa może ci zgnić, bierz ceramikę. Albo ceramikę i tykwę Jerk2 Na początek polecam Amandę - naturalna, łagodna, i Pajarito - mocna Big Grin

i pamiętaj o rozkładanej bombilli
@[ruskiczoug] CBSe z guaraną Big Grin moja ulubiona Tongue

Dzięki, ale raczej wezmę tykwę. Jeżeli dobrze wysuszysz tykwę to nie zgnije Wink