Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne - 1000 złotych dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie! (/Temat-Opcje-binarne-1000-zlotych-dziennie-146222)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie! - MaLiN - 09-04-2017 19:44

(09-04-2017 13:05)Captain napisał(a):  Bądź ostrożny, gdzieś kiedyś czytałem, ze te dema są tak zrobione, ze łatwiej w nich wygrywać niż normalnie za real kasę aby zachęcić ludzi.

Prawda i nieprawda. Tu masz dobrze to wyjaśnione http://zarabiam.com/Temat-IQOption-145787?pid=1645642#pid1645642 Smile

(09-04-2017 18:28)snaqu napisał(a):  Gdzie zrobiłeś to demo konto?

@[snaqu] jeśli chodzi o konto demo w IQoption, to możesz je założyć również na https://binary24.pl/iqoption-demo/


RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie! - Mariuszeek - 10-04-2017 15:43

[Obrazek: zagranie_numer_1_aud_usd.png]

Zagranie numer jeden dzisiaj Big Grin. Para AUD/USD. Standardowo przecięcie średnich, ale poczekałem chwilę na potwierdzenie trendu spadkowego stawiam opcje na spadki na 3 minuty. Zysk!


[Obrazek: zagranie_numer_2_cad_chf.png]


Zagranie numer dwa. Para CAD/CHF. Zagrywam na odbicie ceny od oporu (cieniutka niebieska linia). Widzę potwierdzenie w stochasticu (przecięcie dwóch lini). Opcja na wzrosty na około 3 minut. Zysk!

Dzisiejszy dzień udany, nie będę już dzisiaj nic więcej grał, chyba, że naprawdę jakaś perełka się trafi Tongue

edit:


[Obrazek: zagranie_numer_3_gbp_aud.png]

Czekałem na perełkę i się doczekałem Smile Para GBP/AUD. Widzę na wykresie niezdecydowanie, świeczki mają długie knoty. Czekam na przecięcie średnich i do tego dołożyłem Awasome Oscillator. Opcja na spadki, grana na około 4 minut. Weszło elegancko.

Podsumowanie: zysk 30,19 dolarów czyli na złotówki około 120 zł po dzisiejszym kursie. Jak tak dalej pójdzie to na koniec tygodnia szykuje się jakaś wypłata Big Grin Pozdro!


RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie! - Mariuszeek - 11-04-2017 15:24

Cześć, dziś kolejny dzień zmagań z opcjami binarnymi Big Grin

Zagranie numer jeden. Para USD/JPY. Opcja na spadki na około 3 minuty. Widzę, że cena nie ma siły iść dalej w górę, nawet nie doszła do oporu który narysowałem. Stochastic potwierdza wejście. Zysk!

Zagranie numer dwa. Para EUR/JPY. Standardowo zagranie na przecięcie średnich na około 3 minuty. Postawiłem 5$ i potem dołożyłem następne 5$. Jedna opcja siadła druga nie. Moja wina, bo nie zauważyłem oporu, który był naprawdę blisko. Ale nic strata to tylko 0,65$.

Zagranie numer trzy, ostatnie na dzisiaj. Para AUD/JPY, Poleciałem z panującym trendem spadkowym. Opcja na spadki, około 4 minut. Ta już siadła Big Grin nie była cena blisko, żadnego oporu więc postawiłem.

Ciekawe są również dla mnie opcje CLASSIC dostępna na platformie. Czas wygaśnięcia wynosi 3 dni, czyli trochę długo. Spekulujemy na kursie akcji, różnych firm. Zysk zależy od tego jak bardzo zmieni się cena, nawet 300% zysku. Ma ktoś z nimi jakieś doświadczenie?

Podsumowanie: zysk dzisiaj 7,85$ czyli około 31zł. Zysk łącznie 151 zł z dwóch dni Big Grin

Pozdro i powodzenia!


RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie! - kniew - 11-04-2017 16:14

Najprostsze strategie są najlepsze Smile Powodzenia


RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie! - rejwus15 - 11-04-2017 16:15

Ciśniesz nieźle Ty agencie Jerk

Nie, no bardzo dobrze, pięknie Ci idzie Smile

Ile już bawisz się opcjami?


RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie! - Mariuszeek - 11-04-2017 16:27

Słyszałem o czymś takim jak "opcje binarne" z pól roku temu. Od miesiąca katowałem demo u jakiegoś broka, potem cisnąłem na demo u IQ OPTION i narazie tutaj zostałem Tongue Proste strategie są najlepsze, z tym się zgadzam, ogólnie trzeba trochę oswoić się z wykresami. Uważam, że konto demo jest naprawdę fajną sprawą, ale ma swoje wady. Strata wirtualnych 1000$ boli mniej niż strata 1$ prawdziwego. Większość osób, podchodzi do konta demo na zasadzie, a może się uda, a może nie. To jest błąd. Inni ludzi zarabiają na demo, idzie im świetnie, ale boją się wpłacić i gdy już w końcu coś wpłacą, to jest to dla nich szok. Psychika nie ogarnia, że to prawdziwa kasa i zerują konto. Oprócz samych zagrać, będę wstawiał tutaj swoje przemyślenia Big Grin


RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie! - Wegen - 11-04-2017 17:44

Zainspirowałeś mnie i wpłaciłem 10$ na Iqoptions. Chcę robić po jednym becie dziennie. Dziś zrobiłem jeden i jestem szczęśliwy bo wyszło ładnie.

[Obrazek: iqoptions.png]


RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie! - Mariuszeek - 11-04-2017 17:48

Wiesz to twoje pieniądze, rób jak uważasz Smile Jak nie jesteś pewien to lepiej odpuść, jutro też jest dzień. Trzymaj sie MM ja daję trochę dużo procent na transakcję i zdaję sobie z tego sprawę. Jak ktoś czegoś nie ogarnia, niech pisze priv Big Grin

Teraz załadowało mi się zdjęcie, ładna transakcja. Idealnie trafiłeś w moment, jako potwierdzenie używałeś stochastica? Opcje minutowe tak jak ja Big Grin Powodzenia!


RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie! - Wegen - 11-04-2017 17:58

Dokładnie jak mówisz, stawiam na 5 minut a wskaźnik to oscylator stochastyczny 70/30 i EMA 100.
Wbiłem jeszcze jedną transakcję ale teraz już zbyt dużo emocji we mnie więc jutro popatrzę znów Big Grin
Powodzenia w prowadzeniu dziennika i udanych transakcji życzę.


RE: Opcje binarne - 1000 złotych dziennie! - Martinuss - 11-04-2017 19:07

@Mariuszeek

Będę obserwować bo ciekawy dziennik się wydaje Wink

Mam kilka pytań,
1. Czy dzwonią do Ciebie z IQ Option z ''ofertą'' lub inne pierdoły?
2. Czy tam obowiązuje zasada, ''Wpłacone Skrillem - wypłacasz tylko Skrillem''? Czy jak się wpłaci kartą to można wypłacić przelewem?
3. Są jakiejś prowizje za Depozyt i Wypłatę na konto bankowe? Nazywa to się ''Wire/Bank Transfer''
4. Ile dziennie spędzasz czasu na tym?
5. Wysyłają spam/reklamy na email?
6. Jak rozumiem to konto jest w 100% darmowe, nawet po nie używaniu?

To chyba tyle Smile