Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ruch z facebooka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Ruch z facebooka (/Temat-Ruch-z-facebooka-146203)



Ruch z facebooka - elotis - 08-04-2017 12:31

Od kilku dni zmagam się z 60% spadkiem ruchu na mojej www która opiera się na ruchu z fb. Czy ktoś też boryka się z tym problemem? Pytam bo szukam źródła przyczyny.


RE: Ruch z facebooka - dazy19 - 08-04-2017 12:41

Byc moze twoje linki trafily na czarna liste lub przesililes swoich odbiorcow swoim contentem


RE: Ruch z facebooka - piotrgk4 - 08-04-2017 14:44

@[elotis] Ja również działam na ruchu z facebooka (30k sesji dziennie 85% facebook ruch) i nie zauważyłem żadnego spadku Smile


RE: Ruch z facebooka - elotis - 08-04-2017 17:54

Dzięki za info, a jaki masz content obrazki czy newsy? Powalczę trochę z domena spróbuję podpiąć na testy inną


RE: Ruch z facebooka - piotrgk4 - 08-04-2017 19:46

@[elotis] filmiki Smile
Jak czegoś Pan się dowie to proszę dać znać Smile