Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarobek SMS (/Temat-Zarobek-SMS-146183)



Zarobek SMS - Wegen - 07-04-2017 16:31

Witam mam pewną stronę na wordpressie.
Chciałbym na niej sprzedawać poradniki do różnych rzeczy. I teraz jak to zrobić żeby jak ktoś wyśle SMS Premium to żeby odblokował mu się poradnik.
Są do tego jakieś specjalne wtyczki? Jakiego partnera SMS polecacie?
Z góry dzięki za pomoc.


RE: Zarobek SMS - szykiryki - 07-04-2017 17:28

Nie ma specjalnych wtyczek Smile.
Większość dostawców sub (Firesub, Eforsa czy Leadnow) posiada program pobieranie, pod który bez problemu możesz podpiąć plik/poradnik/ebook. Po wykonaniu akcji (w tym przypadku wysłaniu sms) użytkownik otrzymuję dany content.
Sama 'sprzedaje' w ten sposób swoje autorskie rzeczy i moje małe rady- działać tylko na premium sms (MO), a nie na subach (MT), tak by odbiorca dokonywał jednorazowej płatności (w ten sposób mam pewność, że jeśli zaproponuje coś ponownie, a z pierwszej rzeczy pobierający był zadowolony- pobierze ponownie mimo płatności- z tym, że ja działam na listach mailingowych, wiec mam stały kontakt z odbiorcą). Choć to oczywiście indywidualna kwestia, może czerpać zyski i z odnowień...
Wybierz dostawce sub/premium sms, który ma program pobieranie/download, sprawdź czy można podpiać plik/ewentualnie dodać stronę do uploadu i promuj Smile. Powodzenia.


RE: Zarobek SMS - Wegen - 07-04-2017 17:44

Czym różni się MO od MT? Rozumiem że będę musiał dodać zewnętrzny link gdzie ktoś będzie mógł ściągnąć plik?
Czy jest jakiś 'najlepszy' dostawca sub?
Chciałbym żeby wszystko było dogodne dla kupujących nie chcę oszukiwać tylko sprzedawać prawdziwe wartościowe poradniki.


Zarobek SMS - mahuzz - 07-04-2017 17:55

MT to płatności cykliczne, subskrypcja gdzie kasa z konta schodzi potencjalnemu klientowi kilka razy w tygodniu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Zarobek SMS - iCash.pl - 10-04-2017 09:49

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

iCash.pl oferuje rozwiązania Premium SMS (MO) oraz subskrypcje SMS (MT) dla naszych Partnerów.
Posiadamy wysokie prowizje oraz różne formy ekspresowych wypłat np. w BTC czy umowę o dzieło.
Umożliwiamy również skorzystanie z naszej dedykowanej wtyczki do WordPressa.

Zapraszamy do kontaktu:

iCash.pl
e-mail: [email protected]
GG: 60977215


RE: Zarobek SMS - Pola1505clix - 07-05-2017 19:41

ciezka sprawa


RE: Zarobek SMS - radek0389 - 07-05-2017 19:42

(07-05-2017 19:41)Pola1505clix napisał(a):  ciezka sprawa

A ty co? Kolejny debi...l, czyt. spamer?


RE: Zarobek SMS - Toffifee - 10-05-2017 14:57

Jeżeli interesuje Ciebie jednorazowa płatność tak by prowadzić sprzedaż poprzez SMS polecam HotPay.pl - wtyczka wordpress
Testowałem i mogę śmiało polecić. Krótko mówiąc, jest to najlepsze rozwiązanie ponieważ masz bezpośrednio płatność u siebie na stronie, nie tracisz na prowizji sieci partnerskiej ponadto sam decydujesz o treści wysyłanego SMS'a. Warto się tym zainteresować.


RE: Zarobek SMS - Muraszczyk - 16-05-2017 01:38

Wystarczy dodać content lockera lub przekierowanie do programu "pobieram". Taką opcje oferuje każda sieć


RE: Zarobek SMS - Wojo-MyLead - 22-05-2017 09:59

Zapraszam do kontaktu @[Wegen]. Oferuje CI pełną pomoc we wdrożeniu płatności na Twoją stronę. Dodatkowo jeśli będziesz zainteresowany, mogę Ci pomóc z optymalizacją i promocją strony Smile