Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MooCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MooCash (/Temat-MooCash-146166)



MooCash - mololel - 07-04-2017 08:24

MooCash to mało znana aplikacja z dużym potencjałem ale od początku.
Mamy kilka form zarabiania:
1. Moim ulubionym jest ustawienie ekranu blokowania gdzie za każdą odblokowaną reklamę dostaje się 10 punktów (0.01€) a ich jest nie mało i można spokojnie 10 centów dziennie zdobyć niestety problem jest w tym że w moim przypadku on się sam wyłącza i trzeba włączyć aplikacje zablokować ekran i odblokować...
2. Drugi to standardowe pobieranie aplikacji Jednak w Polsce ich nie ma a stawili są bardzo duże nawet 0.30€ za pobranie i trzymanie 3 dni więc wrócę do tego później.
3. Loteria obstawiacie swoje punkty 1 net kosztuje 0.25€ a w sumie jest 28 ticketów więc stawiając 1€ (4 tickety) macie ok 15% a do wygrania jest 5€ więc można kupić 16 ticketów żeby wyjść na zero czyli 57% czyli macie ponad 50% na pomnożenie swoich pieniędzy
[Obrazek: Screenshot_2017-03-31-12-36-57_1.jpg]
Mi się udało za pierwszy razem.
Wracając do pobierania aplikacji jest łatwy sposób na to:
1. Jeśli kiedy coś kupiliśmy w sklepie Google play to usuwamy wszystkie konta Google z telefonu i tworzymy nowe. Jeśli nic nie kupowałeś to nic nie rób.
2. Pobierz jakieś VPN'a z możliwością wybierania krajów.
3. Wyczyść dane sklepy play przez ustawienia i zainstaluj aplikacje MooCash.
4. Wybierz aplikacje która chcesz zainstalować instalujesz włączasz na 5min tak jak mówi instrukcja i dostajesz punkty.
Za każdym razem trzeba czyścić dane sklepu po włączeniu vpna. Oczywiście nie trzeba dodawać nowego konta i używać starego ani nie trzeba czyścić danych sklepu jednak duża aplikacji które są do pobrania w tej aplikacji nie są dostępne w Polsce.
[Obrazek: Screenshot_2017-03-31-12-35-30.png]
Wypłata doszła już dzisiaj co do minimum to różnie jest raz jest 5€ a raz 3€
[Obrazek: Screenshot_2017-04-07-08-40-10.png]
Link do strony (od razu z 20 coinami): http://www.getmoocash.com/app/s/0FFXCW?ty=moocash
Jeśli ktoś pobiera przez sklep to kod na 20coinów to: 0FFXCW
Po pobraniu aplikacji i dłuższym używaniu wyskakuje powiadomienie o możliwości pobrania moocash+ nie wiem czym się różni ale pobrałem xD.


RE: MooCash - rafau_00 - 13-04-2017 11:13

Mam już 3000 coinsow, za pobranie 4 aplikacji i odpalenie. Radzę wam nie usuwać aplikacji od razu po przyznaniu punktów tylko przytrzymajcie na telefonie kilka dni bo jest za odpalanie codziennie przez 3 dni jest bonus.

Ja usunąłem i teraz mi nie przyznana ale jak myślicie jak zainstaluje z AppStore a nie z moocasch to przyzna bonus? Czy nie ma takiej opcji.


Pozdrawiam


RE: MooCash - rafau_00 - 14-04-2017 15:06

Zleciłem wypłatę 3$ na paypal. Jak dojdzie to napisze. Zastanawia mnie czy można mieć więcej niż jedno konto... :3


RE: MooCash - seba6093 - 01-05-2017 16:17

jak wyczyścić dane? bo nie rouzmiem xD
i czy dalej się opłaca tym sposobem zarabiać ?


RE: MooCash - Adam05 - 21-05-2017 16:59

(01-05-2017 16:17)seba6093 napisał(a):  jak wyczyścić dane? bo nie rouzmiem xD
i czy dalej się opłaca tym sposobem zarabiać ?

Wchodzisz w ustawienia -> aplikacje -> sklep play -> przechowywanie i czyścisz dane (o ile sobie jeszcze nie poradziłeś)

Apka ujdzie. W parę dni zrobiłem 1K, bo ostatnio było mało do pobierania aplikacji i nie przy każdej naliczyło prowizję. Dzisiaj dostałem apkę dla "vipów" więc może będzie więcej tego do pobierania.


RE: MooCash - Adam05 - 26-05-2017 13:07

Wam też przestało w ogóle naliczać prowizje?


MooCash - Hybrid1990 - 03-05-2019 15:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.