Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting dla małej firmy i małego sklepu online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting dla małej firmy i małego sklepu online (/Temat-Hosting-dla-malej-firmy-i-malego-sklepu-online-146115)

Strony: 1 2


Hosting dla małej firmy i małego sklepu online - thomasward - 05-04-2017 19:44

Co polecacie dla małej firmy (mam DG), głównie jako wizytówka firmowa z bazą produktów, ale także niewielkim sklepem internetowym? Nie prognozuję dużego ruchu miesięcznego, nie więcej, niż 3-4k UU/miesiąc, prawdopodobnie coś koło 2k UU.

Chciałbym by było to w miarę tanie, ale przede wszystkim niezawodne. Dzięki za pomoc.


RE: Hosting dla małej firmy i małego sklepu online - sohost - 05-04-2017 19:48

Zapraszam do nas na sohost.pl z kodem: ZARABIAM 25% taniej Smile


RE: Hosting dla małej firmy i małego sklepu online - rachman - 05-04-2017 20:02

Możesz zobaczyć na seohost - ceny są dobre, ja tam mam kilka stron od paru lat i nie było problemów. Będziesz miał pytania to śmiało wal do supportu, na pewno odpowiedzą na pytania. W stopce mam link jakbyś chciał rabat do nich.


RE: Hosting dla małej firmy i małego sklepu online - sprzetok - 05-04-2017 20:26

Od siebie polecam linuxpl.com,często niepolecany itp ale trzeba samemu przetestować... testowałem kilka hostingow ktore były polecane ponad linuxpl np hitme.pl*, niestety hitme.pl* np popadl na 1 domenie na WP, linuxpl ciagnie ponad 10 WP, płynna praca,postowanie na 2 domenach naraz zadnych "spadków". Od siebie polecam linuxpl.com

*moja własna opinia


RE: Hosting dla małej firmy i małego sklepu online - Pawlak093 - 05-04-2017 20:38

Polecam unixstorm .
Aktualnie mam domenę dobre 3 lata, i kilka serwerów www w historii konta które mam od 2011r. Dobrej jakości serwery, nigdy nie narzekałem, dobry kontakt z administracją.


RE: Hosting dla małej firmy i małego sklepu online - nitram - 05-04-2017 20:45

jak mały ruch to wszystko się może nadać, jak korzystam z hostingu devila i na tym mam kilka stron sklep i inne projekty i śmiga bardzo dobrze. Jakbyś się zdecydował to jakiś kupon rabatowy dało by radę załatwić


RE: Hosting dla małej firmy i małego sklepu online - DzejkobPL - 05-04-2017 20:45

Mydevil.net - polecam cieplutko.

Jak będziesz chętny, podeślę kodzik rabatowy. Smile


RE: Hosting dla małej firmy i małego sklepu online - AccountManager - 06-04-2017 10:59

Ja korzystam z home.pl i nigdy nie byłem zawiedziony. Big Grin


RE: Hosting dla małej firmy i małego sklepu online - Sanczo96 - 06-04-2017 11:13

Również mogę polecić hosting MyDevil.net
Jeśli jesteś zainteresowany tańszym zakupem hostingu zapraszam na PW Smile


RE: Hosting dla małej firmy i małego sklepu online - thomasward - 06-04-2017 11:57

Jak coś to chętnie przyjmę jakieś kody promocyjne do mydevil na PW. Smile