Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Unikalna metoda PPI - still high quality! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Unikalna metoda PPI - still high quality! (/Temat-Unikalna-metoda-PPI-still-high-quality-146070)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Unikalna metoda PPI - still high quality! - fusek - 05-04-2017 19:32

Moim Zdaniem poradnik megaWink


RE: Unikalna metoda PPI - still high quality! - weari - 05-04-2017 22:34

(05-04-2017 16:34)war43 napisał(a):  Sama metoda z torrentami, to pal licho - sposoby promocji są różne.

Ale metodę przedstawiającą 'maskowanie instalki' przeczytałem dobre kilka razy, nie mogąc uwierzyć, że da się coś takiego zrobić Big Grin //Kiepski ze mnie informatyk//

Są też inne metody. Przy użyciu tej połączyć można tylko 2 instalatory. Zawsze można też połączyć instalator z archiwum czy nawet instalator ze zdjęciem (tak...nie pytajcie xd). To tylko i wyłącznie kwestia wyobraźni Big Grin

(05-04-2017 19:21)Rajzerek napisał(a):  Dzieki za metode ja wszystkie kroki sobie na vps zrobilem Smile
i życzę powodzenia w zarabianiu!
(05-04-2017 19:32)fusek napisał(a):  Moim Zdaniem poradnik megaWink
ależ dziękuję Big Grin


Dzisiaj troszkę poszperałem...i chyba taka metoda jest legalna. Nadal czekam na odpowiedź supportu (i otrzymam ją jutro) lecz z informacji wyczytałem:
  • Jest możliwość wrzucania instalatora na własny serwer.
  • analogicznie można rzecz jasna go udostępniać (więc nie musi być pobierany z serwera CInstaller)
  • Jedyne co mnie zastanawia to to, że ponoć trzeba od czasu do czasu zmieniać instalkę na "aktualną". Moja jedzie od 4 dni w torrencie i leady nadal wpadają. Nie wiem jak to jest z "czasem do upadku" jednak nawet te 4 dni to dobry wynik. Zawsze na vps można trzymać oryginalny plik...i co kilka dni po prostu wrzucać nowy torrent.
  • Rzecz jasna jest to opłacalne dla osób, które promują torrent na blogu / yt. Dodawanie co kilka dni nowego torrenta na piratsów mija się z celem, gdyż zanim znowu "podskoczy w górę" to będzie trzeba zaczynać od nowa.... ale tak czy inaczej - poczekamy i zobaczymy Big Grin



RE: Unikalna metoda PPI - still high quality! - AccountManager - 06-04-2017 09:35

I jak? Otrzymałeś już odpowiedź supportu? BArdzo jestem ciekaw czy to w 100% legalne dla serwisu Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Unikalna metoda PPI - still high quality! - weari - 06-04-2017 09:50

(06-04-2017 09:35)AccountManager napisał(a):  I jak? Otrzymałeś już odpowiedź supportu? BArdzo jestem ciekaw czy to w 100% legalne dla serwisu Big GrinBig GrinBig Grin

Niestety wiadomości jeszcze nie otrzymałem. Pani Agnieszka (support CI) w dniu wczorajszym powiedziała, że na wiadomość odpiszę mi rano, gdyż musi swoje zdani skonfrontować z ludźmi odpowiedzialnymi za serwis "w większym stopniu". Musimy czekać! Big Grin


RE: Unikalna metoda PPI - still high quality! - Rosa93 - 06-04-2017 09:53

Coś czuję, że dzisiaj zaczynam działać tylko muszę vps kupić lub dedyka Big Grin


RE: Unikalna metoda PPI - still high quality! - weari - 06-04-2017 14:05

(04-04-2017 12:55)FeCra napisał(a):  Zalicza instalacje?
Jak 2 lata temu zarabiałem na PPI to jedną z zasad akceptowania instalacji było pobranie jej z ich serwerów przez osobę która instaluje

(04-04-2017 12:56)radmatuszewski napisał(a):  
(04-04-2017 12:55)FeCra napisał(a):  Czy metoda napewno sprawdzona?
Jak 2 lata temu zarabiałem na PPI to jedną z zasad akceptowania instalacji było pobranie jej z ich serwerów przez osobę która instaluje
Mam to samo pytanie.

(04-04-2017 12:56)Rosa93 napisał(a):  Też mnie to pytanie nurtuje - jeżeli to działa to zaraz kupię sobie serwer do uploadu Smile

(04-04-2017 13:02)FeCra napisał(a):  Nie ukrywajmy, metoda perełka
jeżeli akceptowana to ładny zarobek gwarantowany

+ rep za ładny, graficzny poradnik

(06-04-2017 09:35)AccountManager napisał(a):  I jak? Otrzymałeś już odpowiedź supportu? BArdzo jestem ciekaw czy to w 100% legalne dla serwisu Big GrinBig GrinBig Grin



Wiadomość do Panów powyżej:
Pytanie zadane supporterowi z CInstaller:
Cytat:Witam serdecznie. Mam do Pani jedno pytanie odnośnie zarobku na serwisie CInstaller.

1. Czy jest możliwość łączenia pliku instalacyjnego z CInstaller z plikiem instalacyjnym gry/programu a następnie udostępnianie go i zarabianie na nim? Mam tu na myśli używanie programu IExpress Wink

dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Smile

Odpowiedź Pani Agnieszki - supporta CInstaller
Cytat:Witam,

Tak, jak najbardziej można tak zrobić. Bez problemu możesz pobrać nasz .exe (używając do tego swojego linku afiliacyjnego), zbundlować go ze swoją aplikacją/plikiem i dystrybuować bezpośrednio od Ciebie. Jedyne o czym należy pamiętać, to to, aby minimum raz na dzień pobrać aktualną wersję naszego .exe (zmieniamy ją kilka razy dziennie) i zaktualizować ją w Twoim instalerze. W ten sposób unikniesz blokad oraz zwiększonego oflagowania plików, a więc tym samym zapewnisz sobie dobrą konwersję.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości bardzo proszę o kontakt.

Best regards,

Agnieszka

CInstaller.com
e-mail: [email protected]
Skype: cinstaller.aga

Kolejne pytanie, które zadałem:
Cytat:Witam i dziękuję za odpowiedź.
Czy jeśli pliku instalacyjnego .exe zmieniać nie będę to ten teoretycznie stary nadal będzie aktualny i będzie z niego wpadać lead?
Moją metodą promocji jest seedowanie torrentów zawierających zbindowany realny program z instalką CI. Codzienna zmiana pliku mija się z celem, gdyż wypromowani torrenta zajmuje więcej aniżeli 1 dzień...a trzeba przyznać, że bezsensowne jest wrzucanie torrentów z "nowym plikiem setup.exe", kiedy nie jest on wystarczająco wypromowany i w ten 1 dzień wpadnie jedna bądź 2 instalacje.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedź Pani Agnieszki:
Cytat:Witam,

Tak jak najbardziej ten starszy plik będzie aktualny i będą wpadać z niego leady. Jednak z upływem czasu konwersja będzie się zmniejszać, z uwagi na większe wykrywanie przez AV.

Część naszych afiliatów, którzy działają w ten sposób, robią swój własny instaler używając do tego NSIS lub inno installer, aby dystrybuować w sieci swój .exe, który pobiera i instaluje nasz. Jeżeli będziesz zainteresowany tym rozwiązaniem, napisz, podeślę Ci kod.

Best regards,

Agnieszka

CInstaller.com
e-mail: [email protected]
Skype: cinstaller.aga


Jak widać...metoda jest jak najbardziej "legalna" i mogąca obfitować w wysokie zarobki Wink
Jeśli macie jakieś pytania - zapraszam serdecznie...a supporterowi serwisu CInstaller serdecznie dziękuję!


RE: Unikalna metoda PPI - still high quality! - Brodzik23 - 06-04-2017 14:47

Jasny, klarowny poradnik z aktualną metodą Big Grin Dzieki


Btw, dużo już na tej metodzie zarobiłeś?


RE: Unikalna metoda PPI - still high quality! - thedrago15 - 06-04-2017 18:12

Haha to się Pani Agnieszka zdziwiła,że musiała odpowiedzieć w tym samym czasie 2 innym osobom na podobne pytania Tongue (zadałem bardzo podobne i również dostałem odp dziś około 14 od Pani Agnieszki) Czas zacząć działać! ;D


RE: Unikalna metoda PPI - still high quality! - weari - 07-04-2017 12:20

(06-04-2017 14:47)Brodzik23 napisał(a):  Jasny, klarowny poradnik z aktualną metodą Big Grin Dzieki


Btw, dużo już na tej metodzie zarobiłeś?
łącznie z dniem dzisiejszym jest już 21$ (pracuję około tydzień). Jednak..dwa torrenty wywalone (na szczęście po 2 torrenty na 1 konto Big Grin ). Dzisiaj zajmuję się tworzeniem bloga oraz nagrywaniem filmu pod każdy program. Myślę, że jest to lepsza metoda aniżeli "spam" torrentami Wink
(06-04-2017 18:12)thedrago15 napisał(a):  Haha to się Pani Agnieszka zdziwiła,że musiała odpowiedzieć w tym samym czasie 2 innym osobom na podobne pytania Tongue (zadałem bardzo podobne i również dostałem odp dziś około 14 od Pani Agnieszki) Czas zacząć działać! ;D
no cóz..takie życie supporta Big Grin


RE: Unikalna metoda PPI - still high quality! - weari - 10-04-2017 12:35

pnij się w górę, przyjacielu Jerk
czyt. bumperinooooo