Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do uploadu po przerwie - pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Powrót do uploadu po przerwie - pytania (/Temat-Powrot-do-uploadu-po-przerwie-pytania-146069)



Powrót do uploadu po przerwie - pytania - Xesty109 - 04-04-2017 10:24

Siemano. Zbieram się na powrót do uploadu bo przydałoby się trochę grosza Tongue W związku z tym mam kilka pytań:
1. Jak miewa się sytuacja na darkwarez z uploadem na hostingi cat,rapidu,rapidgator? system PPS
2. Jaki poster polecacie? Ja używałem mpostera jednak od kilku lat już brak aktualizacji nowych hostingów i trzeba przerabiać skrypty (niestety sam tego nie potrafię). MonioPoster też kontakt chyba się urwał bo autor nie odpisuje. Ktoś korzystający może to potwierdzić?
3. Obecnie lepiej schodzą gry czy filmy?
4. Mam około 140 wstawek gier gotowych do pobrania i zuploadowania na hosty. Zmienił się jakoś mocno regulamin dw odnośnie postowania? Bo szkoda wyłapać bana po 1 serii upa Tongue


RE: Powrót do uploadu po przerwie - pytania - jacek112 - 13-06-2017 21:35

1. W sprawie hostingów to zapytaj jakiegoś uploadera na samym forum darkwarez. Z tego co słyszałem aby zarabiać na PPS w serwisie rapidgator trzeba najpierw uzbierać 10$ z samego PPD wgl nie widze dużo linków na darkwarezie z rapidgatora raczej rzadko najczęściej są to fileshark, lunaticfiles, catshare, kingfiles, pobierz.to i rapidu
2. -
3. Filmy dobrze schodzą a gry musisz sam sprawdzić
4. Najważniejsze na darkwarezie jest kodowanie linków 3 ostrzeżenia i zakaz pisania ale wszystko można odpracować (darmowy upload dla forum)