Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z minusa na plus - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Z minusa na plus (/Temat-Z-minusa-na-plus-146046)



Z minusa na plus - Raksuo - 03-04-2017 14:01

Witam, na forum zaglądam już jakiś czas i postanowiłem samemu zacząć zarabiać w necie.

Czemu nie normalnie? Studia dzienne, chora babcia i nie mam za bardzo jak do pracy pójść a rodzinna sytuacja finansowa nie wygląda zbyt ciekawie.

Zamierzam zarabiać na czym tylko się da, jedyne co mogę zainwestować to czas (sporo czasu) więc zacznę działać na ankietach, PPI, może subach i taskach. Może spróbuję stworzyć gdzieś sieć poleconych.
Nie zamierzam wrzucać tu reflinków.

Do końca kwietnia chciałbym zarobić chociaż 1000zł.

Updaty będę robił codziennie późnymi wieczorami (w końcu dziennik).


Na stan dzisiejszy jestem zarejestrowany jedynie w Clixsense a kwota z dawna nadal wisi na poziomie 4,99$, więc:

Cel na kwiecień 15zł / 1000zł
(liczę po 3zł dolar bo po opłatach paypala lub innych procesorów płatniczych i wypłacie na konto w banku więcej pewnie nie wyjdzie)

Pozdrawiam ^_^.


RE: Z minusa na plus - shf - 03-04-2017 14:13

Masz już jakiś pomysł na PPI ? Też miałem zamiar w to uderzyć ale słyszałem, że dużo problemów jest z instalacją programów bo anty-virek nie pozwala :/ no i jak ze stawkami?


RE: Z minusa na plus - Raksuo - 03-04-2017 14:16

@shf
Myślałem na youtube'm, wydaje mi się że jest tam najprościej dostać UV ruch jak się trochę filmik wypromuje, na blog/stronę trochę trzeba poczekać aby zyski przynosiła. Co do instalacji programów to jeszcze nie wiem - jeszcze nawet nie wiem w jakim programie PPI będę pracował Big Grin.


Z minusa na plus - Hybrid1990 - 10-12-2019 23:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.