Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program Partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Program Partnerski (/Temat-Program-Partnerski-146025)



Program Partnerski - Wojtek574 - 02-04-2017 14:39

Witam
Zna ktoś może jakieś programy partnerskie sklepów odzieżowych ? Jeżeli ktoś już w jakimś jest to mogę np zrobić konto przez refa. Uwaga nie chcę takich sklepów co jedynie można dostać rabaty za polecanie produktów.


RE: Program Partnerski - Roser17 - 02-04-2017 16:14

Stronka która oferuje między innymi takie programy partnerskie stawki bardzo dobre i super wszystko zalicza
Ref: http://tc.tradetracker.net/?c=4188&m=12&a=275551
Wrazie problemow pomoge Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Program Partnerski - rachman - 02-04-2017 21:22

W tych sieciach działam i mają różne sklepy. Płatność prawie zawsze to % od sprzedaży ale zdarzają się inne modele płatności. Wrzucam refy skoro mogą być.

Ebrokerpartner czyli ebroker: ebroker
mój kod polecający: Zjg5N
Dostajesz 50 zł na start za rejestrację z refa, bez tego chyba też, minimum do wypłaty 1 zł. Pierwsza wypłata pewnie większe minimum (nie pamiętam) z racji otrzymania bonusa Wink
Dużo produktów finansowych i trochę sklepów.

Systempartnerski czyli bankier: bankier
minimum do wypłaty 50 zł
Dużo produktów finansowych i trochę sklepów.

tradedoubler (nie ma refów): tradedoubler
Bardzo dużo sklepów różnej maści.

tradetracker: tradetracker
Bardzo dużo sklepów różnej maści.

webepartners: webepartners
Bardzo, bardzo dużo sklepów różnej maści.

velgid: velgid
Dużo sklepów różnej maści.


RE: Program Partnerski - Wojtek574 - 03-04-2017 18:38

Dziękuje panowie za propozycje Smile Jak narazie mam konto w tradetracker od kolegi @Roser17 i czekam na akceptacje od SalesMedia zobaczymy co z tego wyjdzie Smile @Roser17 jak możesz to sprawdz pw mam pytanko do cb Smile