Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Questra Holdings czyli pasywne zarabianie bez klikania w reklamy. To nie Hyip!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Questra Holdings czyli pasywne zarabianie bez klikania w reklamy. To nie Hyip!!! (/Temat-Questra-Holdings-czyli-pasywne-zarabianie-bez-klikania-w-reklamy-To-nie-Hyip-146006)

Strony: 1 2 3


RE: Questra Holdings czyli pasywne zarabianie bez klikania w reklamy. To nie Hyip!!! - buczek1903 - 02-04-2017 10:35

Jest już po Evencie Questra World w Dubaju - bardzo, ale to bardzo optymistyczne wiadomości - nowości już są i bądą wprowadzone, szczegóły w tygodniu.

Kto nie oglądał transmisji live, ma możliwość zobaczyć video z 2 dni z Dubaju:

1 day- https://youtu.be/B2c52uv3ZqE
2 day - https://youtu.be/qnTBiVwO7_k

Już 22 kwietnia odbędzie się event Questra World w Warszawie, w Polsce :-)

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy


RE: Questra Holdings czyli pasywne zarabianie bez klikania w reklamy. To nie Hyip!!! - PremAccHack - 02-04-2017 10:47

To nie żaden hyip i revshare!!!!!! Sprzedajcie domy bierzcie kredyty i wplacajcie w program - pieniądze lecą z nieba!

Jakim trzeba być desperatem żeby tak myśleć


RE: Questra Holdings czyli pasywne zarabianie bez klikania w reklamy. To nie Hyip!!! - buczek1903 - 02-04-2017 10:54

revshare to nie jest tu w reklamy nie trzeba klikac. Czy hyip? sam moglbys odpowiedziec sobie na to pytanie gdybys troche pogrzebal w internecie. Nie namawiaj nikogo na kredyty bo do takich programow podchodzi sie z glowa nie emocjonalnie. Nigdy nie slyszalem zeby pieniadze same lecialy z nieba....


RE: Questra Holdings czyli pasywne zarabianie bez klikania w reklamy. To nie Hyip!!! - PremAccHack - 02-04-2017 11:03

Naprawdę daruj sobie te twoje wywody na temat tego scamu. Bo pisanie że to nie hyip czy piramida finansowa jest nie na miejscu.


RE: Questra Holdings czyli pasywne zarabianie bez klikania w reklamy. To nie Hyip!!! - buczek1903 - 02-04-2017 11:05

Nie prosilem Cie o opinie tego wpisu ani mojej osoby. Ale dzieki za zainteresowanie tematem Smile


RE: Questra Holdings czyli pasywne zarabianie bez klikania w reklamy. To nie Hyip!!! - adik7276 - 02-04-2017 11:13

(02-04-2017 10:54)buczek1903 napisał(a):  revshare to nie jest tu w reklamy nie trzeba klikac. Czy hyip? sam moglbys odpowiedziec sobie na to pytanie gdybys troche pogrzebal w internecie. Nie namawiaj nikogo na kredyty bo do takich programow podchodzi sie z glowa nie emocjonalnie. Nigdy nie slyszalem zeby pieniadze same lecialy z nieba....

A ja całkiem niedawno szperałem w internecie na ten temat. Nawet mialem artykuł który rozłożył na łopatki ten prawdziwy biznes. Hyip jak każdy inny.


RE: Questra Holdings czyli pasywne zarabianie bez klikania w reklamy. To nie Hyip!!! - buczek1903 - 02-04-2017 11:18

To wasze opinie Panowie, a chetnych do programów Hyip czy revshare jest wiecej niz do wplacania pieniedzy na lokaty czy otwieraniu rachunkow na Forexie czy gieldzie gdzie kazdy mysli ze zlapie byka za rogi. A co do hyipow w wiekszosci dzialaja 2 3 mc i bankrut a mimo to ludzie wplacaja ogromne pieniadze.


RE: Questra Holdings czyli pasywne zarabianie bez klikania w reklamy. To nie Hyip!!! - adik7276 - 02-04-2017 11:26

Nie mówię że Hyip czy revshare zły bo jak widzisz po mojej sygnaturze sam w tym temacie działam. Ale nie pisz że ta firma się czymś wyróżnia bo questra to taki sam hyip jak inne programy które generują ogromne zadłużenia wobec użytkowników.


RE: Questra Holdings czyli pasywne zarabianie bez klikania w reklamy. To nie Hyip!!! - buczek1903 - 02-04-2017 11:45

Hyipy ktore znam oferuja ogromne stopy zwrotu w bardzo krotkim czasie. Praktycznie zadnych informacji np ostatnio polularny Skyllex ktory padl bardzo szybko. Tak jak mowisz czy hyip czy revshare to zly program no nie koniecznie jesli z glowa sie do tego podejdzie to nie. Questra na hyip mi nie wyglada. Ale kazdy ma swoje zdanie i niech tak zostanie


RE: Questra Holdings czyli pasywne zarabianie bez klikania w reklamy. To nie Hyip!!! - maniekFull - 02-04-2017 16:16

ok zarejestrowałem sie, zobaczymy co bedzie Smile