Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
#RakContent | Life Is Good - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: #RakContent | Life Is Good (/Temat-RakContent-Life-Is-Good-145997)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: #RakContent | Life Is Good - jackbriggs - 06-01-2018 16:20

Świetny wpis.


RE: #RakContent | Life Is Good - dawids7627 - 06-01-2018 18:22

Ja w tym roku muszę skończyć głównie z lenistwem Smile


RE: #RakContent | Life Is Good - Rak - 06-01-2018 19:23

@[dawids7627] no to już skończyłeś Cool do roboty!

wyjdź ze swojej strefy komfortu, załóż fejkowy fanpejdź pudziana albo wojewódzkiego i promuj suby! to lamborghini tylko czeka aż do niego wsiądziesz Jerk Jerk Jerk

[Obrazek: 202675890-lamborghini-huracan-tJsUhg0f3a7.jpg]

#motywacja






RE: #RakContent | Life Is Good - Rak - 17-12-2018 23:42

Sorry mordeczky, trochę zaspałem Big Grin



Krótko po nowym roku stwierdziłem, że na jakiś czas rzucam zarabianie w necie i rozwijam się w normalnej pracy. W tej chwili szukam nowej na podobnym stanowisku, gdyż tamta była za daleko. Do zarabiania w necie nie wracam, dlatego że mam teraz problemy finansowe. Po prostu ta roczna przerwa była zaplanowana. Byłem wtedy KOMPLETNIE wypalony Big Grin Teraz wypocząłem, i czuję się jak nowicjusz, mimo tego, że już jakieś doświadczenie mam. Ale przepełnia mnie w tej chwili zdrowy entuzjazm, ciekawość, i po prostu zwykła chęć rozwoju. Teraz po prostu mam ochotę sprawdzać co działa, a co nie, a profit będzie tylko efektem ubocznym Big Grin

I ogólnie jestem zupełnie inną osobą niż rok temu. Przez ostatnie pół roku wydarzyło się u mnie więcej po*ebanych rzeczy, niż przez całe moje życie Big Grin I na szczęście większość jest pozytywna. Poza tym regularnie jadłem kwasa i jarałem dużo zielska impreza

Ogólnie nauczyłem się w tym roku, że wszystkie przypadkowe pozytywne i negatywne zdarzenia wynikają z małych, niezauważalnych rzeczy. Efekt motyla Big Grin Dlatego właśnie wiem, że drążąc trafię w końcu na jakąś małą żyłkę złota, która po czasie może przerodzić się w dość pokaźny dochód Big Grin

Cele na przyszły rok:

Zgłębienie mechanizmu SEO
Sub SMS i PPA
Zlecenia na grafikę
kryptowaluty
I parę innych rzeczy


Nie wiem jak będzie z tym Sub SMS, ale dalej wpada ze starych źródeł, więc jeszcze spróbuję coś ulepić z tego Big Grin






RE: #RakContent | Life Is Good - Patek - 17-12-2018 23:54

[quote='Rak' pid='1820855' dateline='1545086543']

Poza tym regularnie jadłem kwasa i jarałem dużo zielska impreza

Przez to hejt na dziennik, bo obawiam się że cały hajs będziesz chciał przeznaczyć na to gówno..


RE: #RakContent | Life Is Good - Rak - 17-12-2018 23:58

@[Patek] no bo chyba nie na konto oszczędnościowe Jerk2


RE: #RakContent | Life Is Good - patttson - 17-12-2018 23:59

Szkoda, teraz tylko wyrosnąć z tego Smile


RE: #RakContent | Life Is Good - Patek - 18-12-2018 00:10

czas znaleźć inne hobby Smile


RE: #RakContent | Life Is Good - Bazor - 18-12-2018 01:09

Jedzenie kwasa i jaranie zielska przez długi czas może rzeczywiście słabo wpływać na psychike, ale na pewno bedzie taki moment w którym ktoś Ci powie stop, lub sam to zrobisz Big Grin Dawaj na sunrise mordo xD


RE: #RakContent | Life Is Good - EfectiveWork - 18-12-2018 11:37

Zobaczymy czy uda Ci się spełnić wszystkie założenia, oczywiście życzę wszystkiego dobrego chociaż łatwo nie będzie Smile