Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Abonament za Radio i Telewizje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Abonament za Radio i Telewizje (/Temat-Abonament-za-Radio-i-Telewizje-145988)



Abonament za Radio i Telewizje - Snaggy - 31-03-2017 22:15

Cześć zakładam temat bo może ktoś się orientuje i doinformuje mnie w pewnej kwestii.

Sprawa wygląd tak, przyszło pismo dotyczące zapłaty za abonament RTV w granicach tysiąca złotych. Pytanie czy jest konieczność opłacenia tego, czy można jednak to obejść w jakiś konkretny sposób. Spotkał się ktoś z czymś takim? W internecie są sprzeczne informacje.

Z góry dziękuję.


RE: Abonament za Radio i Telewizje - rachman - 31-03-2017 22:33

Za mało danych. Na kogo przyszło, właściciela mieszkania/najemcę? Co napisano? Czy na pewno to Poczta przysłała? Jest podany nr abonenta czy coś? Był kiedyś rejestrowany odbiornik? Jeśli tak to czemu zaprzestano płacenia?
Kiedyś nie wiem czy nadal można było olać te pisma o zadłużeniach - miały wadę taką że nie posiadały numeru abonenta czy jak to się zwało nie pamiętam... Pisało się do nich prośbę o podanie tego a oni nie mogli tego przysłać bo nie było czy jakoś tak... Teraz nie wiem czy ten sposób działa. Wrzuć screena z wymazanymi danymi osobowymi itd. Może ktoś coś podpowie.
Sprawdź czy na pewno to poczty pismo, czy dane wszystkie się zgadzają, czy jest ten nr abonenta i czy prawidłowy itd. Może jest się do czego przyczepić Wink