Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec SubSMS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Koniec SubSMS? (/Temat-Koniec-SubSMS-145926)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Koniec SubSMS? - Karewer - 01-04-2017 16:02

Widocznie z Leadnow i Fastlead, nikt się nie liczy i operatorzy nie traktują ich poważnie. Każdy, ale to każdy serwis musiał podjąć jakieś kroki i z tego, co wiem, to zostały podjęte. Nie jest to zresztą tajemnicą, bo to widać na pierwszy rzut oka. Na eforsie działać można normalnie, a na Firesubie za kilka dni wrócą stare programy w nowej odsłonie, więc zarabiać będzie można nadal. Eforsa i Firesub będą miały opóźnione wypłaty, ale to nie jest wina serwisu, bo zostało to narzucone "odgórnie". Treepay widocznie wolało wyłączyć stronę i zawiesić na chwilę działalność, niż zalegać z wypłatami. Rzekomo wprowadzają nowy panel i dlatego wszystko wyłączone, ale to bajka grubymi nićmi szyta. Nie zapominajmy, że wielu oszustów działało właśnie też na TP za cichym przyzwoleniem administracji, ale nie o to w tym chodzi, żeby obrzucać gównem kogoś, za coś, co miało miejsce jeszcze przed aferą. Stało się, trudno...


RE: Koniec SubSMS? - loloisback - 01-04-2017 16:04

Karewer chyba nie wiesz co mowisz Wink


RE: Koniec SubSMS? - Karewer - 01-04-2017 16:08

Zarzuć jakieś konkrety i argumenty, bo też mogę napisać np. że Putin jest gejem i co z tego wynika? Smile Oświeć mnie, proszę Smile


RE: Koniec SubSMS? - loloisback - 01-04-2017 16:12

Sam ja zarabiam niemale kwoty(jak dla mnie, nie mowie tu o 12zl dziennie), a na pewno sa tam wieksi ode mnie. I nigdy nie zalegali z zadna wyplata. Zlecam o 9 rano o 12 juz mam na koncie Wink W zadnym serwisie tak nie mialem


RE: Koniec SubSMS? - Danysuw - 01-04-2017 16:41

(01-04-2017 16:02)Karewer napisał(a):  Widocznie z Leadnow i Fastlead, nikt się nie liczy i operatorzy nie traktują ich poważnie. Każdy, ale to każdy serwis musiał podjąć jakieś kroki i z tego, co wiem, to zostały podjęte. Nie jest to zresztą tajemnicą, bo to widać na pierwszy rzut oka. Na eforsie działać można normalnie, a na Firesubie za kilka dni wrócą stare programy w nowej odsłonie, więc zarabiać będzie można nadal. Eforsa i Firesub będą miały opóźnione wypłaty, ale to nie jest wina serwisu, bo zostało to narzucone "odgórnie". Treepay widocznie wolało wyłączyć stronę i zawiesić na chwilę działalność, niż zalegać z wypłatami. Rzekomo wprowadzają nowy panel i dlatego wszystko wyłączone, ale to bajka grubymi nićmi szyta. Nie zapominajmy, że wielu oszustów działało właśnie też na TP za cichym przyzwoleniem administracji, ale nie o to w tym chodzi, żeby obrzucać gównem kogoś, za coś, co miało miejsce jeszcze przed aferą. Stało się, trudno...

Kolejny post gdzie najezdzasz na LN... A moze poprostu oni nie spinaja sie az tak i wola sprawe zalatwic po cichu. Wiadomo, ze zamykaja programy z konkursami. Ale po co robic afere i odganiac osoby, ktore dla nich zarabiaja legalnie?

Koniec sub smsow napewno nie bedzie... Nie zabija sie kury, ktora znosi zlote jajko Smile Predzej zaczna dawac bonusy za donoszenie, raportowanie na osoby, ktore nielegalnie dzialaja Smile


RE: Koniec SubSMS? - makecash - 01-04-2017 17:54

"Nie zapominajmy, że wielu oszustów działało właśnie też na TP za cichym przyzwoleniem administracji, ale nie o to w tym chodzi, "

Skad taka informacja? Jakies dowody @Karewer ?


RE: Koniec SubSMS? - nicooo - 01-04-2017 18:10

(01-04-2017 17:54)makecash napisał(a):  "Nie zapominajmy, że wielu oszustów działało właśnie też na TP za cichym przyzwoleniem administracji, ale nie o to w tym chodzi, "

Skad taka informacja? Jakies dowody @Karewer ?

wypowiedz karewera jest w tym momencie conajmniej smieszna :)Jak widac u nas rowniez dzialałeś i teraz nagle czarujesz historie niczym bajkopisarz Big Grin
Dziś do godziny 21 dodam dla was szczegółowe informacje na temat naszego serwisu,myśle,że wiele osób ktore u nas działały i pewnie dalej zechca bedą zadowolone z tego co zostanie opublikowane,wracając do postu karewera ""Nie zapominajmy, że wielu oszustów działało właśnie też na TP za cichym przyzwoleniem administracji, ale nie o to w tym chodzi" - kazda osoba prowadzaca serwis lub tez partner dzialajacy w owej branzy ma wiele do ukrycia,dalsza wypowiedz mysle ze bedzie zbedna Smile


RE: Koniec SubSMS? - dawkos23 - 01-04-2017 19:06

(31-03-2017 16:05)MaLiN napisał(a):  Gdyby komuś się znudziły suby albo boi się w to wchodzić, zapraszam do świata opcji binarnych Idea

Odczytasz priv? Smile


RE: Koniec SubSMS? - Miedziany - 01-04-2017 20:34

LeadNow może przez to normalnie jeszcze działa bo regulamin był cały odsłonięty na dole strony i było go dobrze widać? ;d


RE: Koniec SubSMS? - bananmma - 01-04-2017 20:40

Prawda jest też taka, że gdyby, powtarzam gdyby w całej historii subów nie było żadnych afer typu podszywanie się itd itd oraz nigdy nie było o tym w telewizji to suby do dzisiaj funkcjonowałyby normalnie oraz mogły wprowadzać coraz lepsze to funkcjonalności. @Edit: A ogólnie nie jest tak, że po wysłaniu sms ''ofiara'' otrzymuje sms zwrotny z informacją o kosztach subskrypcji i i kodem aktywacyjnym? Bynajmniej było tak w jednym z serwisów jak sprawdziłem kiedyś :-)