Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec SubSMS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Koniec SubSMS? (/Temat-Koniec-SubSMS-145926)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Koniec SubSMS? - Karewer - 01-04-2017 13:57

(01-04-2017 13:52)fejQ napisał(a):  No tak masz rację w duzym stopniu Smile ale zgodzisz sie pewnie z moim stwierdzeniem ze jest to oszustwo polegające a tym, że liczymy na wykorzystanie naiwnosci, dopatrzenia i dyskretnym wpowadzeniu w błąd Smile ale tak jak mowie... Za głupotę się płaci i wszystkie umowy regulamniny się czyta Smile

No i chyba nie wmowisz mi ze promujac cokowiek uczciwie wierzysz ze ofiara w pelni zdaje sobie sprawe z kosztowSmile ja przyznam ze wkur.iam sie jak ktos pisze "ale tam trzeba placic"

Oczywiście, że tak. Świat skonstruowany jest tak, że niestety taka osoba na tym traci i nie ma zlituj. Spójrz jednak w drugą stronę. Mam "klienta" na eforsie, który jest zapisany do suby i "ciągnę" z niego odnowienie praktycznie już 2 lata. Może ktoś lubi przychodzące sms'y i zdaje sobie sprawę z ich kosztów? Nigdy do końca nie wiadomo jak to jest. Gimby raczej nie są świadome, ale dorośli ludzie?


RE: Koniec SubSMS? - fejQ - 01-04-2017 14:00

Od zawsze tak było ze jeden musi tracic by drugi zyskal Smile

Ja się czuję oszustem ale nie mam wyrzutow sumienia bo kazda ofiara ma wgkad w regulamin przed zapisaniem sie Wink

Gorzej jak ktos pisze "za darmo"


RE: Koniec SubSMS? - nykkusek - 01-04-2017 14:39

Ja mam tylko nadzieję, że ustawa nie wpłynie drastycznie na zarobki i konwersję.

A temat powinien być zamknięty, jak chcecie sobie podyskutować o tym jak funkcjonuje świat reklamy to idźcie na priv, bo zachowujecie się jakbyście urodzili się wczoraj i dopiero poznawali podły, brudny i smutny świat.

EHHHH


RE: Koniec SubSMS? - MaLiN - 01-04-2017 14:39

(01-04-2017 09:03)Assasinoo napisał(a):  
(31-03-2017 16:05)MaLiN napisał(a):  Gdyby komuś się znudziły suby albo boi się w to wchodzić, zapraszam do świata opcji binarnych Idea

Ktoś boi się subow, a nie boi opcji binarnych? Big Grin

Uwierz, że jest sporo takich osób.


RE: Koniec SubSMS? - Karewer - 01-04-2017 14:52

(01-04-2017 14:00)fejQ napisał(a):  Od zawsze tak było ze jeden musi tracic by drugi zyskal Smile

Ja się czuję oszustem ale nie mam wyrzutow sumienia bo kazda ofiara ma wgkad w regulamin przed zapisaniem sie Wink

Gorzej jak ktos pisze "za darmo"

Nie promuję używając słów "za darmo" itp. a reszta, to już regulamin. Nie widzę w tym niczego złego, bo nie jestem większym złem niż to, co nas dzisiaj otacza. Dobra reklama, dźwignią handlu, więc wątpię, żeby cokolwiek zmieniło się po całej aferze z rynkiem sub/premium.


RE: Koniec SubSMS? - michal2612 - 01-04-2017 15:01

Zarabianie na SMS z PL pamiętam o 2011 i wtedy taki afer nie było jak teraz z tymi fejkowymi konkursami, będzie więcej walidacji by takim oszustom nie wypłacań pieniędzy i raczej wszystko wróci do normy.


RE: Koniec SubSMS? - sad32esadsaxc - 01-04-2017 15:41

Co sądzicie o leadnow, fastlead?

Dziwi mnie, że wszelkie sieci dają ograniczenia, treepay wyłączyło stronę i jest komunikat. A na lead now na czacie piszą że u nich wszystko jest okey i nic się nie zmieniło: http://prntscr.com/er5ugs


RE: Koniec SubSMS? - loloisback - 01-04-2017 15:55

Mi we wtorek na lajciku wyplacili takze Wink


RE: Koniec SubSMS? - sad32esadsaxc - 01-04-2017 15:57

No mi w środę na eforsie też Smile


RE: Koniec SubSMS? - loloisback - 01-04-2017 15:59

Nadal na leadnow pracuje i wszystko normalnie zalicza i pewnie wyplata tez normalnie pojdzie Wink