Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec SubSMS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Koniec SubSMS? (/Temat-Koniec-SubSMS-145926)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Koniec SubSMS? - makecash - 01-04-2017 11:10

up, po prostu zwykle zachecanie do zlapania reffow zktorych ma sie kase Wink


RE: Koniec SubSMS? - szykiryki - 01-04-2017 11:15

To forum istniało jeszcze długie lata przed subami, może niektórzy nie uwierzą Big Grin.
Wtedy ludzie potrafi zarobić porządny hajs w sieci i nadal to robią, trzymając sie z dala od subów/premium.

Powiedzmy sobie szczerze, suby to jedno z najprostszych narzędzi na relatywnie wysoki zarobek.
Najgłupsze pomysły potrafiły chwycić i przynosić kilkaset dniówek dziennie. Cierpliwy spam również.

Ta przerwa, bo nie wierzę w koniec subów, a raczej ich lekką modyfikację czysto pro-kliencką (większa świadomość kosztów itp), wyjdzie niektórym na dobre... być może dostrzegą również inne formy zarabiania w sieci, bo niektórzy myślą zerojedynkowo: koniec subów=koniec zarobków z sieci.


RE: Koniec SubSMS? - bananmma - 01-04-2017 11:27

Ta cała afera jest mocno nagięta. Powinni łapać gości, którzy nielegalnie promują sub sms i premium sms a nie przez jednego bądź kilku debili tracą wszyscy. Dziwne prawo.


RE: Koniec SubSMS? - Rak - 01-04-2017 11:36

Nie ma co srać 2 Zwykła szopka i tyle.


RE: Koniec SubSMS? - milosz998 - 01-04-2017 11:39

Nie ma co się srać, a w tym momencie mylead, firesub mają wyłączone programy i nie ma jak zarobić.


RE: Koniec SubSMS? - fejQ - 01-04-2017 11:43

@bananmma nie uszukujmy się, ale każdy kto działa w subach jest oszustem i "legalnym przestępcą". Każdy świadomie oszukuje i prowadza w błąd a prawnie usprawiedliwia się ty,że ofiara akceptuje reguamin Smile nie sądzę by ktoś zalóżmy zarabiając na pobieraniu promował w ten sposób "masz tu fajną stronę z której nie pobierzesz pliku który widnieje w nazwie, pobierasz jedynie program do sciągania plików, w zamian za korzystanie z programu zapisujesz się do subskybcji która co drugi dzień Ci bedzie ściągała z konta 7zł ale nie przejmuj się bo będziesz w zamian dostawał smsy z informacją kto ma dziś imieniny":) watpie ze ktoś tak promuje Smile raczej każdy świadomie oszukuje usprawiedliwiajac się regulaminemSmile

Uprzedzając komentarze Odrazu mówię... Tak też uważam się za oszusta

@milosz998 leadmore, leadnow, eforsa cały czas działa


RE: Koniec SubSMS? - szykiryki - 01-04-2017 11:47

@[milosz998], mylead zamienił programy na typowe ppa, firesub dokładnie okreslił swoje stanowisko i za kilka dni zaproponuje nowe programy, fastlead, leadnow, leadmore normalnie działają...(ale zaraz pojawiają się płacze- buuu, ale jak nie potrafię zarabiać na ich programach!)

Naprawdę, niektórzy panikują gorzej niż baby (nie obrażając kobiet, bo jestem za solidarnością jajników Tongue)


RE: Koniec SubSMS? - milosz998 - 01-04-2017 11:52

Ja się bardzo cieszę że działają inne programy typu leadnow, tylko skoro mylead i firesub musiały usunąć programy to kwestią czasu jest to samo u innych wydawców.

Obecnie na mylead nie da się promowac filmów, są tylko jakieś pożyczki itd itp.

I ja nie płaczę, to się stać musiało, ludzie chapali hajs za wszelką cenę, podszywali się, łamali prawo, a to już jest czyste złodziejstwo. Aż dziw bierze że suby sms tak długo pociągnęły.


RE: Koniec SubSMS? - Rak - 01-04-2017 11:53

Fake content na pobraniach/filmach pewnie będzie ograniczony, to jedyne co mogłoby się stać. Konkursy będą działały nadal. Poczekajcie kilka dni, aż ktoś wpierdoli się w kolumnę BORu, to wszyscy zapomną o aferce z subami. Pjontka.

PS: Zarabianie na filmach online (fake) podlega pod art. 198. KK.








PS2: prima aprilis Jerk


RE: Koniec SubSMS? - fejQ - 01-04-2017 11:57

@szykiryki co do leadmore rzeczywiście zgodzę się, że ktoś może marudzić na to że nie umie korzystać z programow, chociaż są programy konkursowe (ajfony, iksboksy, pakiety lte)... Ale co do leadnow... Jest program pobieranie na którym (podejrzewam) najwięcej ludzi pracujeSmile

Sam panikowałem, w koncu sam założyłem ten wątek wtedy kiedy sytuacja była dość napieta ale teraz sie uspokoilem skoro leadnow fastlead maja normalnie pobieranie w ofercie i póki co pisząc z nimi dawiedzialem sie ze nie planuja zmian z wyplatami jak eforsa czy firesubWink póki u nich się nic nie zmienia to z mojego punktu widzenia rynek subsms nadal dziala Wink mam tylko nadzieje ze zachowaja sie jak treepay i nie zamkna nagle serwisuWink