Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiasz na AdSense ? Wejdź a pomogę Ci uzyskać RPM na poziomie 15 zł ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiasz na AdSense ? Wejdź a pomogę Ci uzyskać RPM na poziomie 15 zł ! (/Temat-Zarabiasz-na-AdSense-Wejdz-a-pomoge-Ci-uzyskac-RPM-na-poziomie-15-zl-145909)

Strony: 1 2


Zarabiasz na AdSense ? Wejdź a pomogę Ci uzyskać RPM na poziomie 15 zł ! - kajo1995 - 29-03-2017 19:14

Pewnie myślałeś, że wrzucę tutaj poradnik na zwiększenie Twojego zarobku kilkukrotnie ? Niestety.

Od 4 lat zajmuję się dostosowaniem oraz prowadzeniem stron internetowych, a w efekcie pracy udało mi się uzyskać efekt, w którym RPM na witrynach przeze mnie modyfikowanych wynosi minimum 15 zł nie tracąc przy tym ruchu w dłuższym okresie. Oczywiście wszystko jest robione całkowicie legalnie, a dodatkowo nie ma możliwości uzyskania banicji konta AdSense (dowodem są na to 3 konta ze stażem około 5 lat na których cały ten okres używałem owego sposoby. Poniżej załączam screena jednej z witryn, które prowadzę - jeżeli chcesz podjąć współpracę zapraszam na priv lub maila: [email protected], a chętnie odpowiem na Twoje pytania.
[Obrazek: asd.png]


RE: Zarabiasz na AdSense ? Wejdź a pomogę Ci uzyskać RPM na poziomie 15 zł ! - PanCaro - 29-03-2017 21:24

Heh 15 zł RPM?

Ja mam np. z wczoraj 53 zł a z ostatnich 30 dni 48 zł a jeszcze pod koniec poprzedniego roku (3 ostatnie miesiące) 78 zł...

Zainteresowanych optymalizacją reklam zapraszam na priv... CTR 5-7% to nie wyczyn.


RE: Zarabiasz na AdSense ? Wejdź a pomogę Ci uzyskać RPM na poziomie 15 zł ! - freestyper - 30-03-2017 05:58

Hej jestem zainteresowany. prosze o kontakt


RE: Zarabiasz na AdSense ? Wejdź a pomogę Ci uzyskać RPM na poziomie 15 zł ! - medicpl - 30-03-2017 07:46

Podeslij ten sposob na priv


RE: Zarabiasz na AdSense ? Wejdź a pomogę Ci uzyskać RPM na poziomie 15 zł ! - k00wal - 01-04-2017 21:43

również proszę o info na priv


RE: Zarabiasz na AdSense ? Wejdź a pomogę Ci uzyskać RPM na poziomie 15 zł ! - makecash - 01-04-2017 21:51

dawaj mi tez info na priv :>


RE: Zarabiasz na AdSense ? Wejdź a pomogę Ci uzyskać RPM na poziomie 15 zł ! - Gremquen - 01-04-2017 22:15

To napisz jeszcze Kajetanie, czego oczekujesz w zamian Wink


RE: Zarabiasz na AdSense ? Wejdź a pomogę Ci uzyskać RPM na poziomie 15 zł ! - freestyper - 02-04-2017 09:10

sporo oczekuje Big Grin


RE: Zarabiasz na AdSense ? Wejdź a pomogę Ci uzyskać RPM na poziomie 15 zł ! - Mirror - 02-04-2017 09:14

Pw Wink


RE: Zarabiasz na AdSense ? Wejdź a pomogę Ci uzyskać RPM na poziomie 15 zł ! - Apps - 02-04-2017 10:24

Napisz czego oczekujesz i jaką dajesz gwarancję ?