Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomóżcie (Bank) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pomóżcie (Bank) (/Temat-Pomozcie-Bank-145908)



Pomóżcie (Bank) - Misiał - 29-03-2017 19:12

Witam. Zamykają bet365 dla polski i mam tam 500 zł niestety nie mam konto bankowego więc jeśli chciałbym wypłacić te pieniądze musiałbym założyć konto w banku. I mam pytanie jakie konto byście polecili. Te konto chciałbym głownie założyć ze względu na te 500 zł nie będę w najbliższym czasie z niego korzystał bo rachunków nie płace (jestem na utrzymaniu rodziców). Więc które konto by najbardziej się opłacało.


RE: Pomóżcie (Bank) - kpk25 - 04-04-2017 18:55

Ja osobiście mam BZWBK i MBANK. Obydwa dobre, aczkolwiek Mbank wydaje mi się lepszym wyborem Big Grin


RE: Pomóżcie (Bank) - bobpixel - 04-04-2017 19:04

Mbank polecam ;D


RE: Pomóżcie (Bank) - rachman - 04-04-2017 22:43

Nest bank. Darmowe, karta też, bez warunków do spełniania by było za free.
LINK: czysty lub ref Smile


RE: Pomóżcie (Bank) - asus921 - 05-04-2017 13:58

Duzo bankow ma teraz podobne oferty.
Darmowe konto + karta, przy okreslonym obrocie karta.
Raczej nalezy sie kierowac wygoda. Bliskosc placowki, bankomatu/wplatomatu


RE: Pomóżcie (Bank) - rachman - 05-04-2017 19:55

Tak, tylko te "dużo banków" ma to zazwyczaj w promocjach - a więc jest to ograniczone czasowo, lub po spełnieniu jakichś warunków. To wypada dodać Wink Z wypowiedzi wynika raczej by lepiej jak warunków nie było. Decyzja należy do autora tematu ale z darmowych (bez warunków i bez określonego terminu) jest tylko Nest.


RE: Pomóżcie (Bank) - Misiał - 06-04-2017 19:24

Do zamknęcia