Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót fg? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: Powrót fg? (/Temat-Powrot-fg-145903)

Strony: 1 2 3 4


Powrót fg? - SmigolMarek - 29-03-2017 16:40

Czyżby kultowy serwis firegifts.pl znowu chciałby wyjść z działu w którym się aktualnie znajduje?

Ostatnio podczas zwykłego przeglądania fejsa zobaczyłem coś o fg, natychmiast się tym zainteresowałem.Z tegoż posta można się spodziewać iż serwis wróci do nas 2 kwietnia tego roku, co jest dość interesujące. Jak wiemy fg już od dawna jest SCAMem, po wejściu na stronę fg widzimy taki obraz:
Kliknij by zobaczyć obraz

Nie pamiętam co widzieliśmy po wejściu np tydzień temu ale, osobiście czekam żeby ujrzeć co się stanie 2 kwietnia Big Grin

@edit1

Jeżeli można ufać patspa3 to jest nowy właściciel.

@edit2

Można się zalogować

@edit3

Nowe info w skrócie(całość):
Nowa strona (wygląd)
Pkt za poleconych 100
Brak oficjalnej daty startu serwisu
Konkursy (przed startem serwisu)
Pierwszy restock bardzo bogaty (LG G4, dyski itd.)
Start serwisu koło wakacji (przed lub po)
Pozostaną konta standard premium oraz VIP

@edit4

Od jutra (04.04.2017) można zapraszać ludzi do serwisu.
Jakby chciał ktoś się zarejestrować to polecam z mojego linku zawsze pomogę na priv. Link: http://firegifts.pl/polecam.php?polecajacy=4028 (czysty)
Zapraszanie ludzi do serwisu to jak narazie jedyny możliwy sposób na zbieranie punktów. (100 punktów za jednego)
Nowy wygląd logowania, strony po zalogowaniu oraz rejestracji:
Logowanie (obraz)
Panel użytkownika (obraz)
Rejestracja (obraz)

@edit5

Można składać swoje propozycje co do nagród Propozycje (klik)

@edit6

Dodatkowa podstrona punkty.
Pokazuje ona ile zdobyliśmy punktów od czasu włączenia możliwości zbierania punktów.
Za polecenie dostajemy 100 punktów, natomiast za codzienne logowanie 10 punktów. Punkty za codzienne logowanie zostały wprowadzone niedawno.

Propozycje dla nagród 0-49
Propozycje dla nagród 50-249

@edit7

Pierwszy konkurs od nowych właścicieli (coś dla grafików) Huh
Należy zrobić logo dla fg wymagania loga podane w poscie

@edit8

Od niedawna można także zdobywać punkty w zadaniach znajdujących się w zakładce SKRACACZE. Za jeden link dostajemy 2 punkty

@edit9

Dodana zakładka log. Widzimy w niej za co i ile zdobyliśmy punktów.
Event #1 Podwojone punkty za robienie zadań

@edit10

Pierwsze nagrody dotarły już do zwycięzców! Huh Widać także na kubku nowe logo fg Rolleyes

[Obrazek: IMG_20170529_153120.jpg]


RE: Powrót fg? - Kryspin - 29-03-2017 17:15

Nawet jeżeli wróci i znowu jakiś nieogarniety gość będzie nim się zajmował tak jak ten ostatni to szybko zniknie kolejny raz. Zobaczymy co będzie 2 kwietnia Smile ps dobrze że nie 1 kwietnia Big Grin


RE: Powrót fg? - SmigolMarek - 29-03-2017 18:39

Być może dlatego aktualny właściciel postanowił wystartować 2 kwietnia i miejmy nadzieję że nie zwinie się tak szybko jak się pojawił,a być może szybko wyjdzie ze SCAMu. Nieraz tu był i nieraz wychodził. Miejmy nadzieję że wyjdzie i tu już nie trafi Big Grin


RE: Powrót fg? - Azir - 30-03-2017 16:30

Też właśnie mnie to zaciekawiło Smile Bardzo interesujące jest, kto będzie teraz właścicielem. Bardzo chciałbym powrotu watsona i zuhsma. Oby serwis nie był teraz scamem bo już nie ma gdzie powalczyć o coś fajnego za darmo Tongue Gokano się zescamiło (nagrody z restocka z lutego dalej nie mam) :/


RE: Powrót fg? - Slight - 30-03-2017 21:52

Pewnie znowu będzie na krótką metę.


RE: Powrót fg? - Matheo249 - 30-03-2017 22:04

Ale jaja, fg wraca Rolleyes A ja nadal czekam na mój milion punktów z którego zostałem perfidnie okradziony przez ostatniego "admina" Angry


RE: Powrót fg? - SmigolMarek - 31-03-2017 08:41

Matheo249 obawiam się że twój milion już do cb nie wróci :/


RE: Powrót fg? - patspa3 - 31-03-2017 09:02

Z dobrego źródła wiem że tam się zmienił właściciel...
Wiem też że to ostatnia zmiana właściciela... jak nie będzie zainteresowania społeczności do przywrócenia portalu do życia to nie będzie kolejnej sprzedaży... jest pewien portal który będzie sponsorował powrót fg ale nie wiem jaki portal i na jakich warunkach...
jest szansa że 2.04 albo będzie restock, albo ten restock będzie ogłoszony Smile

a w nieodległej przyszłości będzie nowa wersja strony Wink


RE: Powrót fg? - SmigolMarek - 31-03-2017 10:41

patspa3 jak bardzo wiarygodne jest twoje źródło co do nowego właściciela?


RE: Powrót fg? - patspa3 - 31-03-2017 11:25

pewne, bo pracuje z nim przy innym projekcie