Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podbicie tematu w dziale HYIP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Podbicie tematu w dziale HYIP (/Temat-Podbicie-tematu-w-dziale-HYIP-145883)



Podbicie tematu w dziale HYIP - HerossiK - 28-03-2017 20:26

Witam. Piszę, ponieważ chyba zostałem przez szanownych adminów jakoś oznaczony bo za każdorazowe podbicie tematu w dziale HYIP otrzymuje ostrzeżenia.
Tak wiem, że temat można podbić raz na 7 dni, ale jak wszyscy wiemy w hyipach sytuacja może zmienić się z dnia na dzień, z godziny na godzinę i ważne jest żeby ten temat na bieżąco podbijać i uzupełniać w ważne informację dlatego proponuję zmienić czas możliwości podbicia tematu w dziale HYIP na 24h ponieważ hyipy czasami to 7 dni nie wytrzymują więc jak tu taki temat utrzymywać aby jeszcze każdy zarobił Smile


Pozdrawiam


RE: Podbicie tematu w dziale HYIP - Admin - 28-03-2017 23:54

Od tego masz funkcje - edytuj. Nic w zakresie regulaminu dla wątków w tym dziale się nie zmieni.


RE: Podbicie tematu w dziale HYIP - maniek250 - 28-03-2017 23:57

Mam inną propozycje: Usunąć dział HYIP Lol


RE: Podbicie tematu w dziale HYIP - Klin - 29-03-2017 04:16

Masz przycisk podbij, korzystaj z niego