Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklamy YouTube - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Reklamy YouTube - pytanie (/Temat-Reklamy-YouTube-pytanie-145844)



Reklamy YouTube - pytanie - Azir - 27-03-2017 18:53

Witam. Zauważyłem, że na niektórych filmach jest dosyć dużo reklam, np. u Gimpera na odcinku ~2h jest po 10 reklam. Czy te reklamy można wstawić samemu?


RE: Reklamy YouTube - pytanie - bartek9330 - 28-03-2017 22:03

(27-03-2017 18:53)Azir napisał(a):  Witam. Zauważyłem, że na niektórych filmach jest dosyć dużo reklam, np. u Gimpera na odcinku ~2h jest po 10 reklam. Czy te reklamy można wstawić samemu?

Owszem można, ale film musi trwać co najmniej 10 minut.


RE: Reklamy YouTube - pytanie - olosliwa - 28-03-2017 23:04

A jak jest z zarobkiem na tych reklamach?
Od czego zależy i jakie kwoty?
Na jednym filmiku mam mniej wyświetleń a zarobiłem x razy więcej niż na innym, który ma dużo większą popularność.
Na początku zarobek był większy, a teraz jest większy. Skąd takie różnice?


RE: Reklamy YouTube - pytanie - makecash - 28-03-2017 23:56

Duzo czynnikow, np. na tym co ma mniej wyswietlen byli ludzie co ogladali te reklamy, klikali (zalezy jakie reklamy to sa czy w filmie czy bannery itd.) a na tamtym mogli niechetnie klikac, mniej...
Druga wazna sprawa z adblockiem. Na tym popularnym moglobyc duzo duzo wiecej z adblokiem ludzi i nie mieli oni reklam Smile
Kolejna sprawa to tez stawki i tutaj zalezy juz od reklamodawcow


RE: Reklamy YouTube - pytanie - bartek9330 - 29-03-2017 11:22

(28-03-2017 23:04)olosliwa napisał(a):  A jak jest z zarobkiem na tych reklamach?
Od czego zależy i jakie kwoty?
Na jednym filmiku mam mniej wyświetleń a zarobiłem x razy więcej niż na innym, który ma dużo większą popularność.
Na początku zarobek był większy, a teraz jest większy. Skąd takie różnice?

Głównie to zależy od tego jak długo oglądali ludzie średnio ten film. Więcej zarobisz np na 100 wyświetleniach po 10 min każdy niż na 1000 po 30 sekund Wink

Dużo zależy też od tego ile % ludzi ma adblock a z tego co słyszałem to Polska jest na 1 lub 2 miejscu w Europie, więc trochę słabo Wink


A jeżeli chodzi o te kilka reklam w filmie to musi mieć dokładnie 10+ minut i możesz sobie ustawiać gdzie chcesz, tylko jak będziesz ustawiał co 1 min to będą pojawiać się tylko te od dołu mało płatne, a jeżeli chcesz wstawiać te reklamy, które trzeba pominąć to musi być odstęp pomiędzy nimi przynajmniej 7 min.


RE: Reklamy YouTube - pytanie - Azir - 29-03-2017 13:55

No dobra, a jak wstawiać te reklamy? Szukałem tego kiedyś ale niestety nie znalazłem.


RE: Reklamy YouTube - pytanie - xsl2142 - 30-03-2017 20:05

https://productforums.google.com/forum/#!topic/youtube/09dw40n0iwY


RE: Reklamy YouTube - pytanie - BTC-analityk - 15-04-2017 07:37

zarobek od wejsc zalezy to skad bylo wejscie a nie jaka dlugosc ogladania - to jest na drugim miejscu - moje konto skierowane jest na wejscia usa, kanada ,gb , itd z dala od pl gdzie wejscie kosztuje grosiki .


RE: Reklamy YouTube - pytanie - k1wuju - 18-04-2017 15:16

Witam.Działam amatorsko, i dorywczo. Zajmuję się profesjonalnym i uczciwym reklamowaniem stronym , artykułów, opracowań ,Snapchatów Istagramów Blogów etc.
Mam pare współprac.Tworzę teksty reklamowe, marketingowe.Na chwile obecna oglada mnie ~6 tys osob kazdego mojego dodanego (zdjecia,postu,informacji) na snapczacie.Wiadomo ze snapchata uzywa coraz wiecej osob i staje sie jednym z najwiekszym social media.Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.Kontakt priv lub fb


daje linka : https://www.facebook.com/profile.php?id=100010338752635
SNAPCHAT:k1wuju


Reklamy YouTube - pytanie - Artinesse - 01-03-2018 21:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.