Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
EcoCoins - 1.4-4% dziennie / ROI 169% - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: EcoCoins - 1.4-4% dziennie / ROI 169% (/Temat-EcoCoins-1-4-4-dziennie-ROI-169-145832)



EcoCoins - 1.4-4% dziennie / ROI 169% - HerossiK - 27-03-2017 15:02

[Obrazek: logo-light-158x37.png]

Informacje o programie:
Program EcoCoins należy do brytyjskiej spółki ECOMINING & CRYPTOTRADERS LIMITED, założonej 22 grudnia 2016 r.
Strona na dzień dzisiejszy posiada język niemiecki, hiszpański, wietnamski, rosyjski i chiński, jednak administrator programu zadeklarował iż będzie dodany również język polski jeżeli zainteresowanie ze strony polaków wzrośnie.
Strona posiada zainstalowany certyfikat SSL.

Firma deklaruje ekologiczną działalność powiązaną z kryptowalutami m.in ekologiczne zasilanie kopalni bitcoina. W zasadzie o działalności firmy nie wiemy zbyt dużo, ja także nie mam zamiaru się rozpisywać bo każdy kto inwestuje w hyipy wie jak to wygląda Smile

Kolejna ciekawa opcja to możliwość skredytowania swojego depozytu. Gdy mamy niewystarczającą ilość środków możemy skorzystać z kredytu. Jest on przydzielany na okres 5 dni. Spłata kredytu następuje poprzez późniejsze zasilenie konta kwotą kredytu. Jego oprocentowanie to 0.5% dziennie.

Plany inwestycyjne:
[Obrazek: kfkAvA3.jpg]

Procesory płatnicze: Btc, Advcash, PM (Aczkolwiek wypłaty można realizować tylko przez btc)

Wypłaty: Instant

Program partnerski: 3.15%, 2.21% i 1.18%.

Krótki komentarz o programie: Moim zdaniem, solidnie przygotowany program z ciekawą szatą graficzną, niskimi prowizjami partnerskimi w połączeniu z pomysłowym adminem daje nadzieje na długoterminowy program. Ja osobiście jestem w programie za 200$ w planie Common. Na dniach planuje trochę dorzucić do pieca Smile



Rejestracja: https://ecocoins.io/ref/3767005052820155

Czysty link: https://ecocoins.io


Pamietaj, że jest to program wysokiego ryzyka i zainwestowane pieniądze można stracić.


RE: EcoCoins - 1.4-4% dziennie - HerossiK - 28-03-2017 19:20

Wypłata przeszła instant.

Zapomniałem dodać, że na stronie znajduje się kontakt live z supportem. Można pisać od poniedziałku do soboty w godzinach 9-18. Odpisują natychmiastowo Smile


RE: EcoCoins - 1.4-4% dziennie - HerossiK - 07-04-2017 14:21

Program dalej wypłaca bez problemu Smile


EcoCoins - 1.4-4% dziennie / ROI 169% - Hybrid1990 - 29-02-2020 08:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.