Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG (/Temat-Szybkie-przelewy-dla-osob-fizycznych-nieprowadzacych-DG-145816)

Strony: 1 2


RE: Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - Początkujący - 26-08-2017 19:05

Nie. Jak dyrektor mogę korzystać z konta prywatnego do celów rozliczeń spółki.


RE: Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - Martinuss - 26-08-2017 20:44

@[Początkujący]

Aaa w ten sposób.
Jak wyglądało w Twoim przypadku założenie takiej spółki Ltd?
Leciałeś do UK i co dalej?
Bo Ltd musi mieć swój adres w Uk czyli np. biuro wirtualne tak?
Ile rocznie płacisz za księgową, spółkę, i inne cuda?


RE: Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - Tomson - 31-01-2018 13:52

Mam pytanie dla osób korzystających z homepay lub innego tego typu serwisu jako osoby fizyczne nieprowadzące DG. Jak to jest, no bo jeśli sprzedajecie coś w stylu premium w grze, no to wiadomo że osobie która to kupuje nie jest potrzebny żaden dokument, ale co w momencie jak sprzedajecie coś co kupuje jakaś firma? Wtedy pewnie trzeba wystawić jakiś rachunek? Jak to robicie?


RE: Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - Martinuss - 31-01-2018 17:14

@[Tomson]

Jak jesteś pełnoletni i nie masz DG to HomePay może z Tobą nawiązać Umowę Zlecenie.

ale co w momencie jak sprzedajecie coś co kupuje jakaś firma? Wtedy pewnie trzeba wystawić jakiś rachunek? Jak to robicie?


Rozwiń to.
Przy każdej transakcji kupujący dostaje potwierdzenie na email czyli rachunek - to wystarczy. Nic nie trzeba robić.


RE: Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - Początkujący - 10-02-2018 17:09

(26-08-2017 18:36)Martinuss napisał(a):  @[Początkujący]

Companies House nie wymagał od Ciebie posiadania konta prywatnego + konta spółki w UK? Bo z tego co mi wiadomo właśnie tego wymagają.
Chyba masz błędne info. Kapitał zakładowy jest deklarowany, nie musi być zdeponowany na koncie jak w PL. Mało tego, rozliczenia spółki (wpłaty, wypłaty, podatki) mogę robić z konta prywatnego, gdyż jestem prezesem.
Jedynie czego ode mnie wymagali to skanu dowodu i dokument potwierdzający miejsce zamieszkania (może to być rachunek za prąd lub wyciąg z konta). Ten drugi dokument nie jest wymagany do założenia spółki, ale jest wymagany do otrzymywania dokumentów od brytyjskich urzędów.

(26-08-2017 20:44)Martinuss napisał(a):  @[Początkujący]

Aaa w ten sposób.
Jak wyglądało w Twoim przypadku założenie takiej spółki Ltd?
Leciałeś do UK i co dalej?
Bo Ltd musi mieć swój adres w Uk czyli np. biuro wirtualne tak?
Ile rocznie płacisz za księgową, spółkę, i inne cuda?
Przepraszam za brak odpowiedzi, ale pracuję nieraz po 15 h dziennie i brakuje czasu.
Opłaciłem wirtualne biuro i usługę pośredniczenia w założeniu spółki. Nie byłem w UK ani raz. Płacę co miesiąc za księgowość i co rok za wirtualne biuro.
Do UK mam w planach lecieć, żeby wyrobić sobie NIN (NIP i PESEL w 1), aby odprowadzać brytyjski ZUS i mieć emeryturę za kilkanaście lat.


RE: Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - Martinuss - 11-02-2018 19:25

@[Początkujący]

Dzięki za odpowiedź po tak długim czasie Wink
1. A jak wygląda kwestia przelewów ''wypłaty końcowej'' na Polskie konto bankowe? Rozliczasz to dodatkowo jeszcze jakoś?
2. Ta firma pośrednicząca też założyła konto bankowe w UK w Twoim imieniu?
3. Można na PW informacje z jakiego pośrednika korzystałeś i jaka cena finalna usługi? Bo sporo jest scamów w necie Angry