Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG (/Temat-Szybkie-przelewy-dla-osob-fizycznych-nieprowadzacych-DG-145816)

Strony: 1 2


Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - Początkujący - 27-03-2017 00:13

Cześć,
Mam stronę, na której chciałbym mieć szybkie płatności. Problem jest taki, że jestem osobą fizyczną nieprowadzącą DG. Znacie jakiś pewnych integratorów płatności, który współpracuje z os. fizycznymi?
Jako jedyny znalazłem Dotpay, ale on pobiera % od transakcji, minimum 30 gr. Czyli użytkownik kupując u mnie coś za 50 gr, razem z prowizją zapłaci 80 gr - bez sensu.

Dziękuję i pozdrawiam


RE: Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - PremAccHack - 27-03-2017 05:50

Homepay


RE: Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - JuliettaS - 27-03-2017 14:55

Łooooo Rolleyes co ty chcesz sprzedawać po 50 gr? Cokolwiek się możę opłacić w tej kwocie?
Wydawało mi się że każda firma obsługująca takie płatności pobiera prowizje xD To trochę tak jak z terminalem w sklepie x'nie?


RE: Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - xOceanFirex - 17-05-2017 14:11

dotpay
Prowizja jest ok 60%


RE: Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - wsite - 18-05-2017 21:04

A nie lepiej zrobić sobie analizę sprzedaży i obrotu towarem? Może warto założyć dg?


RE: Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - Martinuss - 20-05-2017 06:16

Można Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości? Nie płacisz ZUS a ni nic innego tylko 250zł miesięcznie i spokojnie prowadzisz biznes Wink


RE: Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - Początkujący - 25-08-2017 18:09

Odpowiadając na pytania.
Generuję bardzo dużo transakcji na drobne kwoty. System w planach ma być w pełni automatyczny, więc raz dziennie będę go tylko doglądał. Idzie na tym zarobić. Poza tym mam też kontrahentów, którym wystawiam faktury na tysiące zł.
DG chciałem zarejestrować chociażby ze względu na Urząd Skarbowy. Problem w tym, że mam 16 lat.
Moja działalność jest ciągła i zorganizowana, więc powinienem mieć DG, ale nie mogę mieć DG, bo jestem niepełnoletni. W efekcie wychodzi na to, że nie mogę zarabiać. Chore prawo...
Na szczęście znalazłem wyjście z sytuacji. Założyłem jednoosobową spółkę LTD w Wielkiej Brytanii. Tam można bez problemu być udziałowcem i dyrektorem (prezesem) spółki już w wieku 16 lat.
Polecam wszystkim zaradnym nastolatkom.


RE: Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - Martinuss - 26-08-2017 12:23

@[Początkujący]

Konto bankowe dla tej Twojej spółki w UK masz w UK czy w Polsce?
Jak wygląda wypłata dla siebie w Polsce?
Co US na to?


RE: Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - Początkujący - 26-08-2017 17:50

Póki co korzystam z konta prywatnego. W Polsce nie mogę założyć konta dla spółki, bo jestem niepełnoletni, ale jeśli wprowadzę do spółki pełnoletniego dyrektora, to wtedy będzie ok.
Mogę sobie jako dyrektorowi wypłacić do 11 500 funtów pensji + 5 000 funtów (dane na 2016) dywidend bez podatku od os. fizycznych. Od dywidend spółka płaci 20% podatku.
Nie wiem co polski US na to, bo jeszcze do mnie nie przyszli. Z tego co mi wiadomo mogą mnie pocałować tam gdzie światło nie dociera. Z resztą nie mam wyboru. Nie mogę mieć firmy w Polsce.


RE: Szybkie przelewy dla osób fizycznych nieprowadzących DG - Martinuss - 26-08-2017 18:36

@[Początkujący]

Companies House nie wymagał od Ciebie posiadania konta prywatnego + konta spółki w UK? Bo z tego co mi wiadomo właśnie tego wymagają.