Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pobieranie pieniądze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pobieranie pieniądze (/Temat-Pobieranie-pieniadze-145811)

Strony: 1 2


Pobieranie pieniądze - Roser17 - 26-03-2017 21:04

Witam mam pytanie poniewaz u mojej dziewczyny w szkole sa pobierane pieniądze za niezmienianie butów oraz otwarcie szafki gdy zapomni sie własnego kluczyka w wysokości 2 zł.
Kasa pewnie idzie na kawę dla woznych
Co moge z tym zrobić i gdzie sie najlepiej zgłosić?


RE: Pobieranie pieniądze - krzysieka - 26-03-2017 21:13

Niech dziewczyna zmieni szkołę jak nie podoba jej się panujący tam regulamin.


RE: Pobieranie pieniądze - Roser17 - 26-03-2017 21:19

Śmieszny jesteś. Taka cos jest kompletnie nie zgodne z prawem. To nie jest zapisane w żadnym regulaminie ani nic

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Pobieranie pieniądze - rachman - 26-03-2017 21:21

To niby kto to pobiera skoro nie jest w regulaminie? Jak woźna bez porozumienia z dyrekcją/radą to zgłosić dyrektorowi.


RE: Pobieranie pieniądze - Roser17 - 26-03-2017 21:30

Woźna i dyrka tez także ta opcja nie wchodzi w gre. Chodzi mi raczej o coś wyzszego domyślam sie ze konsekwencji z tego raczej nie da rady wyciągnąć ale wystarczy jakby ktos postraszyl

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Pobieranie pieniądze - krzysieka - 26-03-2017 21:50

(26-03-2017 21:19)Roser17 napisał(a):  Śmieszny jesteś. Taka cos jest kompletnie nie zgodne z prawem. To nie jest zapisane w żadnym regulaminie ani nic

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

jaki akt prawny tego zabrania.


RE: Pobieranie pieniądze - Roser17 - 26-03-2017 22:16

Jest konstytucyjne prawo do bezplatnej nauki to po pierwsze a po drugie wszystkie opłaty w szkole powinno sie wnosić na rachunek a to jest brane bezprawnie

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Pobieranie pieniądze - krzysieka - 26-03-2017 22:28

Po pierwsze za naukę płacić jej nikt nie każe, równie dobrze mogła by powybijać okna w szkole i powiedzieć ze nie zapłaci bo jest konstytucyjne prawo do bezpłatnej nauki. Po drugie masz racje i powinna żądać potwierdzenia zapłaty, czy kiedyś tego zażądała?


RE: Pobieranie pieniądze - Roser17 - 26-03-2017 22:31

No dobry pomysł ciekawe co sie będzie dzialo. Dzięki za podpowiedź

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Pobieranie pieniądze - rachman - 26-03-2017 22:46

Kuratorium - tam bym na Twoim miejscu zadzwonił i zapytał czy to w ogóle można bez regulacji robić. Jak nie to od razu możesz poprosić o interwencję. Może Cię nie zbędą...