Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireBid.pl - tanie aukcje - 50% dla partnerów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireBid.pl - tanie aukcje - 50% dla partnerów (/Temat-FireBid-pl-tanie-aukcje-50-dla-partnerow-145752)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


FireBid.pl - tanie aukcje - 50% dla partnerów - FireMedia - 24-03-2017 22:50

FireBid.pl by FireMedia.

Serwis FireBid.pl oferuje program partnerski polegający na promowaniu tanich aukcji.


Dostępne pakiety dla użytkowników:
[Obrazek: efa18e4707b1424fb9a585826e86b797.png]


Z każdego zakupionego pakietu przez osobę zarejestrowaną z Twojego linku otrzymujesz aż 50%!

Rejestracja:
https://firebid.pl/

Program partnerski:
https://firebid.pl/partner



Nasz Program Partnerski to świetny system zarabiania pieniędzy. Twoim zadaniem jest polecanie FireBid.pl gdzie tylko chcesz i jak chcesz!

Poleć FireBid.pl za pomocą swojego linku referencyjnego i otrzymuj wysokie profity za każdego użytkownika który kupi bidy w naszym serwisie.

UWAGA! ZA KAŻDEGO POLECONEGO OTRZYMASZ AŻ 50% WARTOŚCI BIDÓW, KTÓRE KUPIŁ! TYLKO U NAS MOŻESZ ZAROBIĆ TAK DUŻO!

FireBid.pl wypłaci pieniądze wprost na Twoje konto bankowe!

Jak zarabiać z Programem Partnerskim?
Skopiuj swój link polecający i rozsyłaj go gdzie tylko chcesz, każdy użytkownik który się za jego pomocą zarejestruje jest Twoim poleconymi pozwoli Tobie zarobić aż 50% wartości zakupionych przez niego BIDów.

Twój link do zarabiania wygląda tak:
http://TwojLogin.firebid.pl
gdzie register to Twój login w serwisie FireBid.pl.

Link może kierować też na dowolną podstronę np. konkretnej aukcji:
http://TwojLogin.firebid.pl/tutaj-podstrona
poprzez jedynie dopisanie loginu na początku adresu.

Nasz Program Partnerski jest doskonały dla stron internetowych oraz dla każdego kto chce stabilnie zarabiać polecając serwis FireBid.pl.
Statystyki pozwolą Ci dokładnie śledzić Twoje postępy i pomogą w wybraniu najbardziej dochodowej drogi zarobku.
W innych zakładkach znajdziesz także bardziej zaawansowane opcje reklamy takie jak Bannery Reklamowe.

Pieniądze zarobione w Programie Partnerskim możesz wypłacić na własne konto bankowe w dowolnym momencie.


Rejestracja:
https://firebid.pl/

Program partnerski:
https://firebid.pl/partner



RE: FireBid.pl - tanie aukcje - 50% dla partnerów - maniekzsk8 - 30-03-2017 23:04

Cześć, współpracuje z FireBid.pl już około dwóch tygodni, co zauważyłem po przesiadce z traf***.com?

- szybki kontakt z administracją
- wszelkie uwagi/propozycje mile widziane (co ważne, są one analizowane i realizowane)
- szybkie wypłaty
- przyjemny panel partnera

przeniosłem się tam z w/w portalu i porównanie to niebo a ziemia.


RE: FireBid.pl - tanie aukcje - 50% dla partnerów - AccountManager - 06-04-2017 09:13

Takie serwisy, mimo iż powinny być bardzo rentowne i solidne, bo jakby nie patrzeć to zarabiają grube hajsy, to zawsze coś nie gra.


RE: FireBid.pl - tanie aukcje - 50% dla partnerów - Krashai - 08-04-2017 15:38

(06-04-2017 09:13)AccountManager napisał(a):  Takie serwisy, mimo iż powinny być bardzo rentowne i solidne, bo jakby nie patrzeć to zarabiają grube hajsy, to zawsze coś nie gra.

Zgodzę się z Tobą, ale to jednak zaufany wydawca prawda? Więc się zobaczy Big Grin


RE: FireBid.pl - tanie aukcje - 50% dla partnerów - Mikey - 08-04-2017 16:11

Wydawca oczywiście zaufany, co wiele razy FireMedia udowadnia. Obecnie pracujemy nad płatnościami on-line. Poza tym za niedługo czeka Was nowość, która pozwoli Wam na jeszcze wyższe zarobki. W razie pytań możecie pisać na GG lub PW. Stay tuned!

@[Krashai]
@[AccountManager]


RE: FireBid.pl - tanie aukcje - 50% dla partnerów - FireMedia - 23-04-2017 12:38

(30-03-2017 23:04)maniekzsk8 napisał(a):  Nie będę wrzucać tutaj screenów z rozmowy, lecz po całym dniu promocji dostałem informację dosłownie przed chwilą cytując:

".... dzisiaj niestety wylaczone zostaly platnosci, mozliwe ze dlatego sa takie a nie inne zarobki
obecnie zastosujemy wiele zmian ...."

nie polecam, KPINA z partnerów.

Problemy były spowodowane nieoczekiwanym zachowaniem ze strony pośrednika płatności - Cashbilla, który ze względu na sytuację na rynku SMS Premium bez żadnego powodu i ostrzeżenia wyłączył nam usługę. Zmieniliśmy już usługodawcę na bardziej wiarygodnego.
Na chwilę obecną wszystko wróciło już do normy - płatności bankowe i SMS Premium działają bez zarzutu, na dniach podepniemy również subskrypcyjne zakupy Bidów.
W związku z wieloma pytaniami, przypominamy że wypłaty dla użytkowników są realizowane codziennie. Kontakt z administracją Firemedia taki sam jak w przypadku Firecash, Firesub, Firecpa.


RE: FireBid.pl - tanie aukcje - 50% dla partnerów - Mikey - 06-05-2017 16:52

Witajcie! Heart
Wprowadziliśmy drobne zmiany:
- powiadomienia dźwiękowe, GG, mail
- nowe efekty przy podbijaniu aukcji
- nowe ceny pakietów BIDów
- dodane zostaną nowe materiały promocyjne (bannery) dla partnerów


RE: FireBid.pl - tanie aukcje - 50% dla partnerów - ivt47551 - 07-05-2017 22:09

a tak zapytam, czy u was coś realnie można kupić/wygrać czy jednak to jest tj. scam i głównie zarabia się na promowaniu aby znaleźć więcej "jeleni"?

Pytam, bo kiedys na za10groszy.pl doładowałem bidy za 5000 zł, wrzuciłem automat na i mac (warty ok.10 tys zł) uprzednio poczekając, aż cena produkty wzrośnie (niż startując od 0 zł)
i... automaty (pewnie ich) licytowały to do 16 tys zł, aż wszystkie bidy mi się skończyły i nagle zakończyła się aukcja.
U was dokładnie taki sam model obowiązuje?


RE: FireBid.pl - tanie aukcje - 50% dla partnerów - Kiljan - 08-05-2017 01:46

(07-05-2017 22:09)ivt47551 napisał(a):  a tak zapytam, czy u was coś realnie można kupić/wygrać czy jednak to jest tj. scam i głównie zarabia się na promowaniu aby znaleźć więcej "jeleni"?

Pytam, bo kiedys na za10groszy.pl doładowałem bidy za 5000 zł, wrzuciłem automat na i mac (warty ok.10 tys zł) uprzednio poczekając, aż cena produkty wzrośnie (niż startując od 0 zł)
i... automaty (pewnie ich) licytowały to do 16 tys zł, aż wszystkie bidy mi się skończyły i nagle zakończyła się aukcja.
U was dokładnie taki sam model obowiązuje?

Jak najbardziej można wygrać, nawet osoby z zc wygrywały rzeczy. No i chyba jeszcze nigdy się nie zdarzyło, aby licytacja trwała dłużej niż na jakieś 30% wartości


RE: FireBid.pl - tanie aukcje - 50% dla partnerów - Maciejoss20 - 11-05-2017 11:25

Możecie coś zrobić z zakładką program partnerski? Ukryć ją jakoś? Ponieważ część ludzi się czepia, że podaje swój link bo mam, aż z tego 50% i, że to ściema... Na konkurencyjnym serwisie ta zakładka była gdzieś głębiej. Myślę, że jakby inne miejsce dla niej znaleźć chętniej ludzie wpłacaliby pieniądze Smile