Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal prowizja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal prowizja (/Temat-Paypal-prowizja-145719)



Paypal prowizja - hubert2002 - 23-03-2017 21:15

Witam!
Zdziwiła mnie dzisiaj jedna sytuacja na paypalu, ponieważ dostałem 23,47 zł zamiast 25 zł i właśnie nie wiem dlaczego tak się stało, ponieważ inne przelewy dostawałem normalnie 100zł to było 100 zł a teraz powinno być 25 zł i jest napisane opłata 1,53 zł Jeśli ktoś wie o co chodzi to poproszę o info Wink


RE: Paypal prowizja - yazir - 23-03-2017 21:19

Wielki szok i lenistwo... na PP koszty transferu środków pokrywa wysyłający lub odbierający. Można to zdefiniować przy wysyłaniu pieniędzy. Jeśli nadawca wybierze opcję że on pokrywa ten koszt to dostajesz pełną kwotę, jeśli nie to kwota prowizji zostanie pobrana z przelewu


RE: Paypal prowizja - joey_ - 23-03-2017 21:22

Jesli dostales przelew od jakiejs firmy, wyplate to pewnie byla wyslana jako zaplata za usluge a w takiej sytuacji zawsze pobierana jest prowizja.

Brak prowizji jest tylko w przypadku wysylania do rodziny/znajomych. Jesli wczesniej robiles transakcje z kims z forum badz znajomymi to prowizji przy takim typie zaplaty nie bylo. Mam nadzieje, ze zrozumiales Smile


RE: Paypal prowizja - dixoman - 09-04-2017 19:24

Dokładnie tak to działa jak opisał joey_, tylko do rodziny lub znajomych jest bez prowizji.