Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Danielekk - oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Danielekk - oszustwo (/Temat-Danielekk-oszustwo-145616)

Strony: 1 2


Danielekk - oszustwo - weari - 21-03-2017 13:26

Witam.
Piszę ten temat abyście Wy nie popełnili błędu, który popełniłem ja.
W dniu dzisiejszym ze swojego konta PayPal chciałem wypłacić około 110zł. W celu tym napisałem do dwóch zaufanych osób, które takie transfery na naszym forum przeprowadzają (adis663 oraz marcel_kk - serdecznie tych Panów polecam!) lecz niestety oboje nie byli w stanie przeprowadzić tej transakcji. Po ich wypowiedziach wywnioskowałem, że raczej szybko taka opcja nie będzie dostępna. Rozpocząłem poszukiwanie osoby, która mogłaby mi pomóc w potrzebie. W wątku Klik natarłem się na użytkownika Danielekk. Napisałem do niego prywatną wiadomość...no i okazało się, że jest taka opcja. Rozpoczęliśmy rozmowę na GG, następnie po ustaleniu zasad bez zawachania przekazałem na jego konto PayPal 110zł. Tuż po transakcji użytkownik ten się z gg wylogował...i ślad po nim zaginął.

Post ten piszę aby Was przed tym Panem uprzedzić. Po szybkiej analizie jego "czynów" dotarłem do informacji z innych for, że nie jest to pierwszy wybryk tego użytkownika i już nie raz dopuszczał się czynów kradzieży. Nie użalam się nad własnym losem, nie jestem zły na cały świat. Popełniłem błąd, gdyż zaufałem człowiekowi. Moja ufność jest spowodowana obracaniem się wśród ludzi z zagranicy (zarabiam na forach anglojęzycznych) i im mogę ufać (a przynajmniej takie mam wrażenie, gdyż jeszcze ani razu się na nich nie przejechałem).
Okej...tyle mojego pisania. Przestrzegam Was przed tym użytkownikiem. Nie wchodźcie z nim w transakcje bo jest to czyn zgubny.
Email: [email protected] (jest to również jego e-mail paypal. jeśli ktoś będzie Wam oferował deal z użyciem tego adresu to uciekajcie, gdyż użytkownik ten podszywa się pod wiele nicków).

dowody:
[Obrazek: NldUvZy.png]
[Obrazek: kAQPSPI.png]
[Obrazek: pbQa5mZ.png]
[Obrazek: r1QW5vs.png]
[Obrazek: KRD99Wh.png]
[Obrazek: 1X3509k.png]

Jeszcze krótka informacja:
Jeśli użytkownik ten kogoś z Was oszukał i chcielibyście pieniądze odzyskać to proszę się do mnie odezwać (wraz z dowodami). Jego e-mail za chwilę będzie należał do mnie. Chyba człowiek oduczy się kradzieży (a przynajmniej mam taką nadzieję).

Przy okazji zachęcam Was do zaglądania do mojego dziennika, w którym najbliższy cel to będzie odrobienie strat po to tej głupocie z mojej strony.
dziennik by Weari

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!


RE: Danielekk - oszustwo - Hybrid1990 - 21-03-2017 13:51

@[Danielekk] czekamy na wyjaśnienia.


RE: Danielekk - oszustwo - P1T3K - 21-03-2017 19:10

Dodam, że też ostatnio szukałem wymiany skrill - bank, również polecam Adriana do wymian.
Danielekk próbował mnie naciągnąć na 50 zł, dodatkowo, również mi napisał, że Podgor z nim prowadził transakcje i potwierdzi wiarygodność, ale będzie po 22:30.
Na szczęście się nie dałem na to nabrać, ale pisałem do Admina, czy wiadomo coś o typie. Nie mogłem go oskarżyć, bo nie miałem dowodu.
Ale no szkoda, że tacy ludzie istnieją i niech to będzie nauczka dla innych. Jak wymieniać to tylko u sprawdzonych, lub wcale.
A koledze współczuję, 110 zł też piechotą nie chodzi.
Jak to pomoże to mi podał taki email: [email protected]


RE: Danielekk - oszustwo - weari - 21-03-2017 19:26

(21-03-2017 19:10)P1T3K napisał(a):  Dodam, że też ostatnio szukałem wymiany skrill - bank, również polecam Adriana do wymian.
Danielekk próbował mnie naciągnąć na 50 zł, dodatkowo, również mi napisał, że Podgor z nim prowadził transakcje i potwierdzi wiarygodność, ale będzie po 22:30.
Na szczęście się nie dałem na to nabrać, ale pisałem do Admina, czy wiadomo coś o typie. Nie mogłem go oskarżyć, bo nie miałem dowodu.
Ale no szkoda, że tacy ludzie istnieją i niech to będzie nauczka dla innych. Jak wymieniać to tylko u sprawdzonych, lub wcale.
A koledze współczuję, 110 zł też piechotą nie chodzi.
Jak to pomoże to mi podał taki email: [email protected]

Thanks A lot! E-mail się przyda Big Grin zaraz zerknę na vps jak tam sprawa z jego emailem na interii Big Grin
Szkoda takich ludzi, eh Sad
Pozdrawiam!


RE: Danielekk - oszustwo - P1T3K - 21-03-2017 19:32

(21-03-2017 19:26)weari napisał(a):  
(21-03-2017 19:10)P1T3K napisał(a):  Dodam, że też ostatnio szukałem wymiany skrill - bank, również polecam Adriana do wymian.
Danielekk próbował mnie naciągnąć na 50 zł, dodatkowo, również mi napisał, że Podgor z nim prowadził transakcje i potwierdzi wiarygodność, ale będzie po 22:30.
Na szczęście się nie dałem na to nabrać, ale pisałem do Admina, czy wiadomo coś o typie. Nie mogłem go oskarżyć, bo nie miałem dowodu.
Ale no szkoda, że tacy ludzie istnieją i niech to będzie nauczka dla innych. Jak wymieniać to tylko u sprawdzonych, lub wcale.
A koledze współczuję, 110 zł też piechotą nie chodzi.
Jak to pomoże to mi podał taki email: [email protected]

Thanks A lot! E-mail się przyda Big Grin zaraz zerknę na vps jak tam sprawa z jego emailem na interii Big Grin
Szkoda takich ludzi, eh Sad
Pozdrawiam!

To teraz współczujmy danielowi Big Grin


RE: Danielekk - oszustwo - weari - 21-03-2017 19:41

(21-03-2017 13:51)Hybrid1990 napisał(a):  @[Danielekk] czekamy na wyjaśnienia.
Wysłałem mu link do tematu na e-maila oraz gg. Myślę, że prędzej czy później się tutaj pojawi.
(21-03-2017 19:32)P1T3K napisał(a):  
(21-03-2017 19:26)weari napisał(a):  
(21-03-2017 19:10)P1T3K napisał(a):  Dodam, że też ostatnio szukałem wymiany skrill - bank, również polecam Adriana do wymian.
Danielekk próbował mnie naciągnąć na 50 zł, dodatkowo, również mi napisał, że Podgor z nim prowadził transakcje i potwierdzi wiarygodność, ale będzie po 22:30.
Na szczęście się nie dałem na to nabrać, ale pisałem do Admina, czy wiadomo coś o typie. Nie mogłem go oskarżyć, bo nie miałem dowodu.
Ale no szkoda, że tacy ludzie istnieją i niech to będzie nauczka dla innych. Jak wymieniać to tylko u sprawdzonych, lub wcale.
A koledze współczuję, 110 zł też piechotą nie chodzi.
Jak to pomoże to mi podał taki email: [email protected]

Thanks A lot! E-mail się przyda Big Grin zaraz zerknę na vps jak tam sprawa z jego emailem na interii Big Grin
Szkoda takich ludzi, eh Sad
Pozdrawiam!

To teraz współczujmy danielowi Big Grin
na windowsie niestety wyników brak. Odpalam thc hyndre na kali <3 Big Grin


RE: Danielekk - oszustwo - P1T3K - 21-03-2017 19:55

Chcesz to pomogę Wink hydra zawsze Heart Huh


RE: Danielekk - oszustwo - Deiv - 21-03-2017 20:03

Dajcie mu perma na forum...


RE: Danielekk - oszustwo - LikeAMoneys - 21-03-2017 21:00

Napisz na PP, że cię okradł i zapewne ci zwrócą jak to PP zazwyczaj robi Smile


RE: Danielekk - oszustwo - Damian0820 - 21-03-2017 21:18

Pewnie wyslal jako rodzinie zeby uniknac prowizji, wiec PP duzo nie zdziala.

Wysłane z mojego LG-P895 przy użyciu Tapatalka