Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HYIPy/revshary - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: HYIPy/revshary (/Temat-HYIPy-revshary-145610)

Strony: 1 2


HYIPy/revshary - tigger3452 - 21-03-2017 03:58

Cześć! Od jakiegoś czasu śledzę to forum dosyć intensywnie, bo przeglądać zacząłem już dosyć dawno (konto założone 2013 Big Grin) ,ponieważ nurtuje mnie pewna rzecz. Mianowicie jakiś czas temu natknąłem się na pewną osobę w internecie (yt), która na 1 rzut oka zrobiła na mnie dosyć dobre wrażenie, filmem, na którym pokazuje metodę zarabiania na programach typu hyip/revshare. Na początku byłem trochę nieufny, ale później z każdym kolejnym filmem pomyślałem, że może jednak warto spróbować swoich sił. Żeby mieć też 100% pewności, że nie jest to oszustwo, to zacząłem przeglądać tematy o hyipach na różnych forach o zarabianiu, głównie na tym forum się skupiłem i chyba zrozumiałem jedną ważną rzecz (a może nie?), że ta osoba, która promowała (i nadal promuje) program, jest tak zwanym "liderem" i promuje hyipa, który trwa już chyba dobry rok, tylko dlatego żeby on mógł na tym jeszcze jak najwięcej zarobić, póki program nie padnie? Może jednak się mylę i jest inaczej, dlatego też chciałem założyć taki wątek, żebyście mi powiedzieli, czy w takie programy trzeba wchodzić od razu, wychodzić jak najszybciej i szukać nowych, a ta cała gadka ma po prostu mamić ludzi nieświadomych, czy raczej wręcz przeciwnie, lepiej jest znaleźć dobrego "lidera" i wejść w program, który jest stabilny, trwa załóżmy rok i co najważniejsze wypłaca pieniądze? Czym się kierujecie przy wybieraniu hyipa? Chciałem spróbować swoją przygodę z hyipami, jestem osobą, która się jeszcze uczy, ale planuje uzbierać jakieś środki (coś w granicach 1000zł). Myślę, że kwota jak na początek nie jest zła, a jeżeli jest za mała, to proszę o podpowiedź ile musiał bym ewentualnie mieć i jak Wy zaczynaliście, z jaką kwotą. Chętnie dowiem się więcej na ten temat, staram się szybko uczyć. Pozdrawiam i życzę Wam jak największych zarobków w internecie! Big Grin


RE: HYIPy/revshary - Maro - 21-03-2017 06:49

co do HYIPow.
Duzo osob polecam wchodzić w NOWE ktore moga szybko paść ale nie padły.
Z HYIPami jest coś czego nie przewidzisz. Kiedy padnie. Zobacz Recyclix. "Dobra firma" a w sumie z dnia na dzień zaczeły się robić jaja Smile Aktualnie nie wiem czy ktoś dostał wypłate czy nie.


RE: HYIPy/revshary - Rollem - 21-03-2017 11:09

@Maro
Płacą, płacą. Bardzo szybko i ładnie powiedzieli, że za kilka miesięcy skończą się wypłaty, i o ile się nie mylę miały już jakiś czas temu przestać płacić, a z tego co słyszę to wciąż wypłacają. Oczywiście inwestowanie w recyclix to aktualnie słaby pomysł, ale to nie jest tak, że zaczęły się robić jaja, tylko nagonka medialna.

Co do tematu - inwestycje w HYIPy nigdy nie są pewne, i nigdy nie ma co nastawiać się, że długo i stale będziesz zyskiwał. To zwyczajne piramidy, dlatego trzeba działać szybko, zrobić zysk, i pracować zyskiem - w razie W wyjdziesz na 0, a szansa na to, że program upadnie zanim zyskasz jest niewielka i statystycznie i tak wyjdziesz na + jeżeli będziesz rozsądnie planował.


RE: HYIPy/revshary - tigger3452 - 21-03-2017 13:17

@Maro

Recyclixem zainteresowałem się jakoś na początku marca. Założyłem tam konto, ponieważ oferowali oni jako program, bonus 20 euro za poprawne wpisane dane osobowe. Od razu zacząłem działać i aktualnie czekam aż minie mi 1 cykl. Ciekawe czy będę mógł wypłacić ten ich bonus po 1 obrocie.

@Rollem

Na co zwracać uwagę przy wyborze hyipa, szczególnie na początku żeby nie stracić całego kapitału, a chociaż "coś" zarobić żeby móc pójść do przodu i nabrać przy okazji więcej doświadczenia?


RE: HYIPy/revshary - jack kwiatu - 21-03-2017 14:16

Z bonusu w recyclix jak zamkniesz cykl i wypłacisz zyski dostaniesz z 4 Euro z tego co pamietam, zrobiłem to samo i tak sobie leży te 4 euro. Choć może się mylę i zaznaczyłem złą opcje przy zamknięciu cyklu


RE: HYIPy/revshary - Maro - 21-03-2017 14:43

(21-03-2017 13:17)tigger3452 napisał(a):  @Maro

Recyclixem zainteresowałem się jakoś na początku marca. Założyłem tam konto, ponieważ oferowali oni jako program, bonus 20 euro za poprawne wpisane dane osobowe. Od razu zacząłem działać i aktualnie czekam aż minie mi 1 cykl. Ciekawe czy będę mógł wypłacić ten ich bonus po 1 obrocie.
Pamiętaj że musisz wpłacić 20 ojro aby ci nie zablokowali konta Wink


RE: HYIPy/revshary - tigger3452 - 21-03-2017 15:03

@jack kwiatu

Z tego co widziałem (może się myle) to Recyclix oferuje kilkunasto procentowy zysk w ciągu miesiąca, więc z 20 euro po miesiącu bardzo możliwe, że jest coś koło 4e zarobku na czysto. Tylko pytanie gdzie te 20 euro, moim zdaniem powinieneś dostać po 1 cyklu 24e.

@Maro

Trochę nie rozumiem, jest przymus wpłaty 20 euro po otrzymaniu od nich bonusu?


RE: HYIPy/revshary - Makabrycy - 21-03-2017 15:10

minimum wypłaty to 20 ojro bonusowych ojro nie wypłacisz, jeśli w ciągu 60 dni nie złożysz depozytu to masz konto blokowane, poza tym na chwile obecna na recyclixa bym spoglądał ciut ostrożnie po ostatnich zajściach, poza tym maja opóźnienia ze zleconymi wypłatami.


RE: HYIPy/revshary - tigger3452 - 21-03-2017 15:21

@Makabrycy

słyszałem właśnie o tym, że jest słabo z wypłatami, dlatego nic tam nie wpłacałem od siebie, a tylko dałem do obrotu sam ich bonus. jak ludziom zaczną wypłacać znowu, to wpłacę od siebie 20 euro. zablokowanie konta wiąże się z jakimiś obciążeniami czy tylko już po prostu nie mógł bym tam nigdy konta założyć?


RE: HYIPy/revshary - Makabrycy - 21-03-2017 15:36

konto jest kasowane i to co na nim jest. czyli bonus 20 ojro i wypracowany zysk Smile