Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
btcking.biz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: btcking.biz (/Temat-btcking-biz-145587)



btcking.biz - jakubmulkowski - 20-03-2017 15:36

Plany:

200%
AFTER 1 DAY
Minimum: $30
Maximum: $3,000
Instant Withdrawal

500%
AFTER 2 DAYS
Minimum: $300
Maximum: $30,000
Instant Withdrawal

1000%
AFTER 3 DAYS
Minimum: $2000
Maximum: $50,000
Instant Withdrawal

Procesory płatnicze:
BTC
Perfect
Payeer
Lite
Bankwire


Program, wnosząc po planach, wygląda na typowy scam. Dziwi mnie lekko fakt tak długiego okresu działania i pozytywne opinie na kilku monitorach gdzie potwierdzano wypłaty.
Nie wróżę szaleństwa. Pozbieram jakieś resztki z innych programów podczas robienia reinwestycji i wrzucę na najniższy plan w ciągu najbliższych dni chyba że ktoś mnie uprzedzi to proszę się ładnie podzielić wynikami Smile
Jeżeli ktoś posiada jakieś sprawdzone info na temat programu pisać śmiało Smile

Pozdrawiam Huh


CZYSTY LINK

REF LINK


RE: btcking.biz - KiviKiviKivi - 20-03-2017 15:48

Trochę dziwnie to wygląda... prawie 12 mln USD straty? Niemożliwe.

[Obrazek: btc.png]


RE: btcking.biz - jakubmulkowski - 20-03-2017 16:20

Napisałem do supportu ale też czuję potężny scam. Chociaż co ma aktualny depozyt do całkowitych wypłat z programu? Chyba że coś źle zrozumiałem to mnie popraw.


RE: btcking.biz - KiviKiviKivi - 20-03-2017 16:46

(20-03-2017 16:20)jakubmulkowski napisał(a):  Chociaż co ma aktualny depozyt do całkowitych wypłat z programu? Chyba że coś źle zrozumiałem to mnie popraw.

Jeżeli wypłaty przewyższają depozyt, to oznacza, że program generuje straty - innymi słowy, twórca programu nie zarabia. Dlatego też uważam, że to MOCNO podejrzane, bo nie wierze, że ktoś się z dobrego serca dzieli swoimi pieniędzmi. Nie zapominajmy, że to HYIP (piramida finansowa)!


RE: btcking.biz - jakubmulkowski - 20-03-2017 17:25

Równie dobrze mogą nie dodawać do kalkulatora swojej prowizji? Nie bronie w żaden sposób i wiem że to ryzyko.


RE: btcking.biz - KiviKiviKivi - 20-03-2017 18:29

O tym to nawet nie ma co śnić! Mam wrażenie, że nie do końca się zrozumieliśmy.


RE: btcking.biz - jakubmulkowski - 20-03-2017 19:08

Też mi się wydaje że sie nie dogadaliśmy. Tak bywa w poniedziałki. Popatrzę na to przez najbliższe dni i zobaczymy czy warto coś wrzucać.


btcking.biz - Hybrid1990 - 03-02-2021 12:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.