Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy to dobry pomysl? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy to dobry pomysl? (/Temat-Czy-to-dobry-pomysl-145582)



Czy to dobry pomysl? - Anett1990 - 20-03-2017 11:33

Hejka Wink zastanawiam sie, na yobit mozna znalesc conajmniej kilkanascie kryptowalut ktore dopiero co weszly jak obstawiam i sa o wartosci 1 satoshi czyli nizej juz nie moze byc, warto takie kryptowaluty kupowac? Stracic nie strace chyba skoro nizej zejsc nie moze, a byc moze poszloby po miesiacu czy jakims tam innym czasie w gore Tongue? Czy jest tu jakis haczyk ^^


RE: Czy to dobry pomysl? - znikad - 20-03-2017 11:37

Jak nikt nie bedzie chcial kupic to jednak chyba bedzie można to uznac to za strate pieniedzy. Wprawdzie bedziesz miala jakas krypto, ale skoro nikt jej nie bedzie chcial kupic, to beda nic nie warte.

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: Czy to dobry pomysl? - adrian018 - 21-03-2017 12:20

Ja na początku mojej przygody z krypty tak właśnie robiłem - kupiłem ACID i ENTER po coś w okolicach 1-5satoshi i liczyłem na wzrost, potem jak waluta upadnie to jest loteria, ja mam tych walut po 100tysięcy i już ich raczej nie sprzedam przynajmniej z minimalnym zyskiem, więc nie ma sensu.
Polecam przyjrzeć się Golemowi (GNT) - sam obracam tą krypto i mam jej obecnie 10tyś i są spekulacje, że kwiecień-maj będzie bardzo przełomowy dla tej waluty i będzie warta dużo więcej niż obecnie.
(sam ją kupiłem po 2k satoshi, teraz jest lekko ponad 5k - więc radzę poczekać na korektę z większymi zakupami, choć równie dobrze może nie być zbyt dużej korekty i waluta dalej pofrunie w góre).

Powiem tak - robię transfery BTC i GNT na różne portfele - GNT dochodzi w 10-15min, a w BTC jest tak dużo użytkowników, że blocki się blokują i czasem czekam nawet 30-60min na transfer, więc jak sama zauważysz to GNT nie jest zwykłym sh1tcoinem i ma potencjał kosztować w przyszłości ponad 1$ od sztuki. Smile


RE: Czy to dobry pomysl? - Anett1990 - 21-03-2017 13:21

Hm ciekawe a sa jakies strony gdzie przewiduja lub pisza ktora nowa kryptowalute kupic warto? Z tym 1 satoshi to moze racja nikt nie kupi nawet ale np kupic kryptowalute jakas w cenie 4-8 satoshi? I zostawic ja w razie co ktos odkupi nawet i ze strata 50% ale odkupi a w międzyczasie jakas inna moze dac kilkaset % zysku i nie bedzie sie stratnym :-P


RE: Czy to dobry pomysl? - adrian018 - 21-03-2017 13:43

Głównie są różne grupy na facebooku i tam takie rzeczy piszą, pogoogluj trochę o kryptowalutach to znajdziesz dostęp do takich grup.. Wink
Ale po co kupować tzw 'sh1tcoiny', które nawet jak są po 10satoshi dzisiaj, jutro jak nie będzie już pompki będą po 1satoshi, po co tracić swoje pieniądze? Na początku zapoznawania się z tematem myślałem tak jak Ty i jakoś na tym tylko straciłem, a coiny leżą i się do niczego nie przydadzą.
Jest wiele stron na temat krypto, poszukaj - poczytaj i zobaczysz o co w tym chodzi, krypto to zazwyczaj inwestycja dlugoterminowa, krótkoterminowa jest dobra, ale dla osób z dużym kapitałem startowym (bo jak kupisz np coiny za 10tyś zł po 2k satoshi i sprzedaż je po 4k satoshi to masz 10tyś zł czystego zysku, a kupując coiny za 100zł i sprzedając je za tydzień-miesiąc za 200%, to masz zysku tylko 100zł, więc takimi drobnymi kwotami jest sens inwestować tylko dlugotrminowo i liczyć, że nie będzie wtopy.. Smile


Czy to dobry pomysl? - Artinesse - 01-03-2018 14:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.