Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie fanpage na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Promowanie fanpage na FB (/Temat-Promowanie-fanpage-na-FB-145517)



Promowanie fanpage na FB - GaaraP - 18-03-2017 01:31

Witam, niedawno założyłem fanpage o motocyklach i chciałbym osiągnąć w szybkim tempie dużo polubień prawdziwych fanów motocykli i moje pytanie jest takie czy warto wykupić promowanie fanpage ? Chodzi mi o np. wykupienie promowania za 10 zł tygodniowo. Czy jest to skuteczne?


RE: Promowanie fanpage na FB - Itachi198 - 18-03-2017 02:09

Nigdy nie wykupowałem tego typu reklamy. Czy jest skuteczna nie wiem, lecz jest zdecydowanie za droga jak na oferowane efekty. Proponowałbym spam postem na podobnych grupach, jest za darmo a poza tym wg mnie przyniesie lepsze efekty, pozdrawiam.


RE: Promowanie fanpage na FB - mysc - 18-03-2017 12:05

Hm.. ja za fana płace mniej więcej 80 groszy - a budżet mam ustawiony na 2zł/dziennie (tak żeby tego nie odczuwać, a jednak żeby działało sobie w tle).

Skuteczność zależy od konfiguracji tj. .. ustalenia grupy docelowej, odpowiednich zainteresowań no i samego wyglądu reklamy i fanpage'a Smile

Jeśli miałbym odpowiedzieć jednym słowem czy jest skuteczne.. odpowiedziałbm, że TAK, ale ta skutecznosć jest względna Smile Tutaj opisałem w jaki sposób ustalam grupę docelową i dodaję zainteresowania : http://getpaid20.pl/praktycznie-o-zarabianiu/skuteczna-reklama-na-facebooku-czyli-jak-zdefiniowac-grupe-docelowa-w-facebook-ads/ , może Ci się przyda Smile

Pozdrawiam!


RE: Promowanie fanpage na FB - GaaraP - 18-03-2017 15:15

Przy dobrym ustawieniu promowania czyli grupa docelowa, kraj, wiek inwestując to 2 zł dziennie ile średnio przybywa ci Polubień jednego dnia?


RE: Promowanie fanpage na FB - piotrgk4 - 18-03-2017 15:38

Dużo zależy od tematyki strony oraz grupy odbiorczej... Oto moje wyniki z dziś
[Obrazek: IbWKZKr.png]


RE: Promowanie fanpage na FB - mysc - 18-03-2017 22:47

"Dobre ustawienie promowania" to bardzo względna sprawa... nigdy nie będziesz wiedział czy to właśnie ta konfiguracja jest dobra, trzeba to sobie co jakiś czas modyfikować i sprawdzać inne możliwości Smile

U mnie - promowanie "zarabiania w internecie" - wychodzi około 80 groszy za lajk. Wydaję 2 zł dziennie = średnio dziennie wpada 2,5 lajka, ale są dni w których wpadnie 0 lub takie w których wpadnie 5 - dlatego zakup reklamy tylko na jeden dzień nie będzie miarodajny.

Tak jak napisał piotrgk4 - tematyka też ma tutaj znaczenie, i to niemałe. Najłatwiej reklamować w ten sposób "rozrywkę", "śmieszne rzeczy" i cokolwiek co jest "na topie". Jeśli chodzi o motocykle.. nie wiem jak to wypadnie - musisz próbować, 2zł dziennie to chyba nie tak dużo, co ?;p


RE: Promowanie fanpage na FB - robwejder - 20-03-2017 22:56

Tak to odpowiednia kwota. Testuj co daje efekty a co nie i wyciągaj wnioski. Pozdro


RE: Promowanie fanpage na FB - GaaraP - 22-03-2017 22:49

Dzięki za pomoc.


Promowanie fanpage na FB - Artinesse - 02-03-2018 14:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.