Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupno bitcoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Kupno bitcoin (/Temat-Kupno-bitcoin-145515)



Kupno bitcoin - maciej.ziemichod - 17-03-2017 23:34

Witam, ja mam pytanie natury techniczno-zaufaniowej. Otóż dziś założyłem konto na bitbayu, jeszcze nie zostało zweryfikowane. Chcę dziś kupić bitcoiny, więc stwierdziłem, że skorzystam z cryptoins, wypłacę na bitbaya a przelew wykonam za pomoca Blue Media, ponieważ zależy mi na czasie, nie mogę czekać do poniedziałku. I teraz czy to wypali? Jak szybko cryptoins wypłaca bitcoiny, czy robi to w weekendy, czy bitbay w weekendy dokonuje transakcji poza giełdę, jak szybkie są transakcje, czy w ogóle przyjdą na niezweryfikowane konto. A może w ogóle jest lepszy sposób na wykonanie tego wszystkiego? Wiem, dużo pytań, ale jestem w tym wszystkim jeszcze totalnie zielony. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.


RE: Kupno bitcoin - kubagrzybowski - 18-03-2017 00:20

czemu wszyscy tak kombinujecie z tym bitbay, swoje btc możecie kupić znacznie szybciej, bez żadnych weryfikacji a wystarczy tylko nieco poczytać na forum bez zakładania zbędnych tematów