Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis subsms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Serwis subsms (/Temat-Serwis-subsms-145514)



Serwis subsms - shoxxie - 17-03-2017 23:19

Jakie serwisy oferują zaliczenie pustych leadow nie licząc fastlead, leadnow, leadmore? Jeśli nie ma już innych, to jaka stawkę proponujecie na grupy młodzieżowe na fejsie?


RE: Serwis subsms - WuJeKuBa - 17-03-2017 23:37

Pustych leadów to znaczy?

Ogólnie ze swojej strony polecał bym subservices.pl, tam masz stawkę 11 zł z podwójną (czyli + odnowienie za 1,50) lub firesub.net, gdzie możesz sobie nawet dać 10 zł razy 3x lub dać przeróżną kombinację.


RE: Serwis subsms - shoxxie - 17-03-2017 23:41

Pusty lead w sensie ze nie wymaga aby rejestrujacy się posiadał środki na koncie. Na tym potrafiłem zarobić dniowki po 100 zł bez żadnego wysiłku. Myślisz że w grupach wiekowych 10-18 lat da radę zarobić na odnowieniach?


RE: Serwis subsms - WuJeKuBa - 17-03-2017 23:51

Powiem ci z mojego doświadczenia. Według mnie suby to loteria.. Aczkolwiek z młodej grupy docelowej na początku suby się najlepiej odnawiają, gorzej jest później, ale zawsze się coś odnawia. To na subservices.pl masz suby po 6,50 odnowienia co poniedziałek lub stawka 1,50 odnowienia poniedziałek, środa, piątek na firesubie nie wiem jak jest dokładnie. Ale według mnie to dwa najlepsze serwisy, ponieważ firesub posiada w sobie ustawienia na wiele kombinacji, a subservices najwyzsze stawki.


RE: Serwis subsms - shoxxie - 18-03-2017 00:00

I odnowienia działają na zasadzie że jak użytkownik się zapiszę i ma środki na koncie to ja dostaje np. 6,50 w momencie rejestracji + odnowienia? Mam też wrażenie że taka grupa wiekowa może nie posiadać środków na koncie dlatego właśnie szukam serwisów które zaliczają leady bez wymogu posiadania środków. Póki co poczekam jeszcze to może ktoś zaproponuje jakiś serwis, ale dzięki za sugestie, na pewno jutro postaram się przetestować i zobaczymy jak to wyjdzie.


RE: Serwis subsms - WuJeKuBa - 18-03-2017 00:06

Tak dokładnie dostajesz 6,50 za pierwszym razem i później jeśli osoba ma środki na koncie to ci się odnawia co każdy poniedziałek, oczywiście w przypadku subservices.pl. To znaczy wiesz, u mnie to na początku się fajnie odnawia, a później jest trochę gorzej. Mimo wszystko jeśli się ktoś zapisuje do subskrypcji, to dostaje w niektórych, albo we wszystkich sieciach już nie pamiętam, że będzie mu ściągać z konta tyle i tyle ileś razy w tygodniu, także wiesz z drugiej strony lepiej wypada premium SMS.