Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Clixense Task Alert - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Clixense Task Alert (/Temat-Clixense-Task-Alert-145482)



Clixense Task Alert - kozaq21 - 17-03-2017 09:10

Postanowiłem założyć temat, w którym będziemy przekazywać sobie informacje o zadaniach i ankietach na Clixense, myślę że takie działania pozwolą zwiększyć zarobki. W temacie proszę wpisywać tytuł taska lub id. Jeśli pojawi się jakaś ciekawa ankieta to proszę napisać o czym i jakieś podpowiedzi aby się w nią dobrze wstrzelić.


RE: Clixense Task Alert - loryn222 - 17-03-2017 11:15

Wiesz ze za coś takiej mozesz na clixsense wyrwać darmowego Bana ? Wiele osób przed tobą o tym pisali w głównym temacie o tym Serwisie ale wiemy ze jest to zabronione . Ja nie chce wyrwać Bana zwłaszcza ze 90% zarobków moich jest z ankiet a niedawno kupiłem somie Premium .


RE: Clixense Task Alert - kozaq21 - 17-03-2017 15:27

nie wiedzialem, prosze ADMINISTRACJE o usuniecie tematu