Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal (/Temat-Paypal-145455)



Paypal - Bussh - 16-03-2017 14:11

Witam wszystkich. Otrzymałem przelew półtora roku temu na paypal od firmy Mix Holding LTD bodajże jakiś revshare program. Teraz pod koniec lutego nagle dostałem maila, że te środki zostały im zwrócone. Z tego co wiem to firma nie istnieje. Ktoś się spotkał z czymś podobnym ? Co mogę zrobić? Oczywiście ograniczyli mi konto na PP dopóki nie wpłace środków. Po kontakcie z PP dostałem od nich taką odpowiedź:
Poniżej podajemy prawdopodobne przyczyny zwrotu transakcji:

Nieautoryzowane użycie danych instytucji finansowej lub konta PayPal
Nieprawidłowości na koncie PayPal



RE: Paypal - linoskoczek - 17-03-2017 11:15

Zadzwoń do nich i zapytaj.


RE: Paypal - Stworkowaty - 17-03-2017 13:11

Straciłeś pieniądze, PayPal jest nie ogarnięty, nie można z nimi się dogadać, odradzam każdemu paypala, co najwyżej możesz zadzwonić i dowiedzieć się że masz uregulować saldo jeżeli masz na minusie teraz. Smile


RE: Paypal - Bussh - 19-03-2017 14:09

Śmieszne to:
Uprzejmie informuje, otrzymaliśmy powiadomienie, że otrzymana przez Pana płatność mogła nie zostać autoryzowana przez właściciela konta PayPal. W związku z tym została ona zwrócona na saldo jego konta PayPal.

Radzimy bezpośredni kontakt z kupującym, który może ponownie dokonać płatności.

Oczywiście konto muszę uzupełnić, A skontaktować się mam z czymś co nie istnieje.