Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek na youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Zarobek na youtube (/Temat-Zarobek-na-youtube-145429)



Zarobek na youtube - raiden909 - 15-03-2017 19:52

Witam. Mam plan by zaczac zarabiac tworzac gameplaye z gier z wlasnym komentarzem. Mam pewien problem z ustaleniem legalnosci monetyzacji tego typu nagrań. Duzo czytalem o ContentID wprowadzonym kilka lat wstecz. Z kilkuletnich artykulow jasno wynika, ze filmy ukazujace gre i ustawione na zarobek z reklam nie maja juz racji bytu. Jak to wyglada obecnie? Po youtube kraza tysiace polskich filmow ukazyjacych roznego rodzaju gameplaye. Czy mozemy na nich bez zadnego problemu zarabiac z youtubowych reklam? Najbardziej interesuja mnie sytuacja z firma Rockstars games.


RE: Zarobek na youtube - bartek9330 - 16-03-2017 17:57

Z tego co wiem to nie ma żadnego problemu? Spokojnie wrzucaj tylko zwróć uwagę czy w filmach nie ma ścieżek dźwiękowych zastrzeżonych.


RE: Zarobek na youtube - raiden909 - 16-03-2017 19:53

Rozumiem ze muzyka z radia odpada Wink Chce sie dowiedziec czy nagrywajac takie filmy moge w pelni spac spokojnie bez obawy ze ktos oskarzy mnie o zlamanie reg i zablokowanie konta adsense


RE: Zarobek na youtube - bartek9330 - 16-03-2017 22:49

(16-03-2017 19:53)raiden909 napisał(a):  Rozumiem ze muzyka z radia odpada Wink Chce sie dowiedziec czy nagrywajac takie filmy moge w pelni spac spokojnie bez obawy ze ktos oskarzy mnie o zlamanie reg i zablokowanie konta adsense

Nagrywaj bez obaw, najwyżej dostaniesz ostrzeżenie (co jest mało prawdopodobne)


RE: Zarobek na youtube - BTC-analityk - 18-04-2017 00:57

gdzies tez czytalem ze filmy z grami beda mialy zerowe zarobki czyli wielka dupa Wink