Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupy facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Grupy facebook (/Temat-Grupy-facebook-145428)



Grupy facebook - jemm - 15-03-2017 19:29

Witam, tak jak zauważyłem, na świeżo założonych kontach facebook nie da sie wyszukiwać grup, a jak wysłałem prośbe o dołączenie do 20 grup nic, jest jakaś blokada na te nowe konta. Kiedy to mija oraz czy da się to obejść ?


RE: Grupy facebook - szykiryki - 15-03-2017 20:02

Nie dołączaj dziennie do wielu grup, zacznij od maks 5 na dzien.
Nowe konta zawsze najbardziej narażone na bloka Jerk


RE: Grupy facebook - Toskan - 15-03-2017 20:10

Kup stazowe konto i potraktuj je jako konto 'matke'. Potem sobie przerzucasz grupy


RE: Grupy facebook - jemm - 15-03-2017 23:11

O co chodzi dokłądniej z tym traktowaniem jako matke oraz tym przerzucaniem?

@Toskan


RE: Grupy facebook - mysc - 15-03-2017 23:21

"Matka" to konto które istnieje tylko w jednym celu - przechowywania grup. Stanowi jedynie swojego rodzaju magazyn dla grup. Nie wolno używać go do reklamowania, ani wykonywać żadnych podejrzanych czynności. "Matka" ma po prostu być i pełnić swoją funkcję zapezpieczającą. Podejrzane czynności to też dołączanie do grup! "Matka" powinna być do nich dodana (warto nawet kupić grupy "na start"), żeby maksymalnie ograniczyć ryzyko blokady.

Inne (w tym świeże) konta oczywiście wykorzystywane są do codziennego zarabiania. Niestety żadne konto służące do reklamowania, nie będzie "żyło" wiecznie. Gdy takie konto "padnie", od razu możesz zrobić nowe i dodać je z "matki" do grup Smile Ogromna oszczędność czasu Smile


RE: Grupy facebook - Toskan - 15-03-2017 23:35

Nic dodac nic ujac. Poszukaj w dziale sprzedazy na forum ktorys kolega oferowal wlasnie takie konta (stazowe z grupami juz dodanymi). Potem 'uzupelniasz' konto matke z nowego konta grupami zwiazanymi z Twoja tematyka, ale tez z glowa (kilka szt. dziennie). Z mojej obserwacji wynika tez, ze jak kontem matka dodam sie do kilku grup co drugi/trzeci dzien nie odbija sie to 'czkawka'. Niestety/stety zaplecze trzeba budowac powoooooli. Powodzenia!


RE: Grupy facebook - jemm - 15-03-2017 23:36

Ale ja targetuje traffic pod konkretne grupy, nie tylko polskie, dlatego nie wiem czy to sie sprawdzi dla mnie.


RE: Grupy facebook - Toskan - 15-03-2017 23:52

Kupujesz/masz konto stazowe 'A' (matka)dolaczasz sie do kilku grup dziennie. Po jakims czasie masz stworzone zaplecze np. 100grup. Tworzysz sobie fake konta 'b', 'c', 'd' itd. Potem z kont fake wysylasz zaproszenie do matki 'A'. Nastepnie wchodzisz na grupy matki i zapraszasz fake konta do grupy. Kapujesz? Wink

Jak wysylasz z nowych kont prosby o dolaczenie do grup to sie nie dziw, ze cie nie przyjmuja bo 'smierdzisz' fakiem na odleglosc. Po to ci m.in wlasnie konto matka ktora bedzie musiala wygladac jak najbardziej realistycznie abys mial jak najwieksza pewnosc ze cie przyjmia do grup. Ufffffff z tel sie ciezko pisz