Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klucze do gier - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Klucze do gier (/Temat-Klucze-do-gier-145410)



Klucze do gier - Corso - 15-03-2017 15:02

Dzień Dobry,
Buszując po allegro natknąłem się na taką aukcję
http://allegro.pl/sklep-internetowy-z-kluczami-do-gier-prepaid-soft-i6737208233.html

Moje pytanie brzmi, skąd oni biorą te klucze?


RE: Klucze do gier - gift256 - 15-03-2017 15:23

Z hurtowni Smile


RE: Klucze do gier - tomek7912 - 15-03-2017 20:26

Myśle że od platform.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: Klucze do gier - Corso - 16-03-2017 09:17

Interesuje mnie to zdanie:

"Nie musisz kupować dużych paczek kluczy, płacisz tylko za to co Twoi klienci zamówią i zapłacą. Tobie pozostaje zysk bez inwestowania w duże paczki kluczy (dobre, ceny dostaje się zazwyczaj dopiero po minimalnym zamówieniu 100 kluczy). Tutaj tego nie ma, ceny są bardzo dobre, nie musisz inwestować praktycznie nic utrzymanie magazynu."

Więc to raczej nie może być hurtownia, bo w hurtowni się kupuje hurtowo. Jak myślicie jak dotrzeć do ich dostawcy?


RE: Klucze do gier - max337 - 16-03-2017 11:47

To jest ich nisza. Wątpliwym jest, żeby ktoś Ci powiedział, skąd biorą klucze. Każdy chroni swój własny biznes...


RE: Klucze do gier - Corso - 16-03-2017 21:25

(16-03-2017 11:47)max337 napisał(a):  To jest ich nisza. Wątpliwym jest, żeby ktoś Ci powiedział, skąd biorą klucze. Każdy chroni swój własny biznes...

Fajnie się nabija posty? Kogo chcesz walnąć na kasę?

Czy ja pytam ich? Nie, tylko użytkowników tego forum odnośnie ich domniemań skąd mogą brać te klucze.


RE: Klucze do gier - radmatuszewski - 16-03-2017 21:46

Gdzieś czytałem, że na przykład na rosyjskim steamie są dużo tańsze gry i ludzie tam skupują a później sprzedają. No, ale nie wiem ile w tym prawdy.


RE: Klucze do gier - max337 - 17-03-2017 09:39

@Corso,
nikomu nic nie chce upchać Smile

a skąd możesz wiedzieć, czy to czasem ktoś nie stąd? więc nie oceniaj, gdy nie znasz sytuacji

wszystko ma swój obieg, możliwe, że gdzieś mają dojście do tańszych produktów, a później sprzedają po cenie rynkowej lub ciut droższej, żeby im się w ogóle opłacało to prowadzić


RE: Klucze do gier - mysc - 17-03-2017 11:18

(16-03-2017 21:46)radmatuszewski napisał(a):  Gdzieś czytałem, że na przykład na rosyjskim steamie są dużo tańsze gry i ludzie tam skupują a później sprzedają. No, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Na pewno prawdą jest to, że cena zależy od lokalizacji kupującego Smile