Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - przekręty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal - przekręty (/Temat-PayPal-przekrety-145407)

Strony: 1 2


PayPal - przekręty - Stworkowaty - 15-03-2017 12:56

Witam, chciałem zapytać czy ktoś z was miał problem z Paypalem otóż taki..
Przyszedł dziwny przelew w euro, po chwili pieniądze z mojego konta poszły dalej (co najlepsze na jakiś inny PayPal, moje imię nazwisko odziwo, wiem już więc że to już było wlamanie), po czym przychodzi mi mail że moje konto PayPal zostało zamknięte, po jakims czasie ze jakiś Stefan chce zwrotu jego euro i zaraz po tym że sprawa się zakończyła, ja nie mogę wejść na PayPal, jakieś dziwne przelewy.. zaraz będę do nich dzwonił ale..

Toż to głupie że w sumie każdy znając kogoś dane chociażby z allegro może założyć na niego PayPal i zrobić mu debet minusowy.. PayPal nie ma żadnych zabezpieczeń, nic..

Ma ktoś numer do Polskiej infolinii PayPal? Chce zadzwonić i dowiedzieć co się dzieje.


RE: PayPal - przekręty - Toskan - 15-03-2017 13:01

Na stronie PP masz numer na infolinie. Oprocz Twoich danych musial miec twoje haslo :/


RE: PayPal - przekręty - Stworkowaty - 15-03-2017 13:05

Domyślam się że miał moje hasło, ale akcja wygląda na przemyślana, pieniądze poprzelewal, zwroty porobil i wszystko w ciągu jednego dnia..

Wiem już znalazłem, ale dziękiSmile

Poczytałem w internecie i widzę że to jakieś stałe działanie, dużo osób na podobne problemy.. ciekawe co zrobi PayPal z taką sytuacją..


RE: PayPal - przekręty - Toskan - 15-03-2017 13:07

A co moze zrobic? Przeciez to Ty niewlasciwie zabezpieczyles sie. Skad mial twoje haslo?


RE: PayPal - przekręty - Stworkowaty - 15-03-2017 13:11

No tu nie chodzi o te grosze co były na moim koncie i sobie wziął, tu chodzi o wpływ euro, przesłanie ich na drugiego konto o moim imieniu i nazwisku i cofnięciu pieniędzy.. tu nawet nie chodzi że akcja była na moim koncie.

Takim tokiem rozumowania, bierzesz dane czyjeś, robisz na niego konto na PayPal, robisz przelew na to konto, kontem przelewasz dalej, robisz zwrotu hajsu i ktoś ma debet na Paypalu na swoje dane a typek się wzbogacił bez żadnych konsekwencji..


RE: PayPal - przekręty - Toskan - 15-03-2017 13:16

Rozumiem. Tylko chyba to przeszlo przez Twoje prawdziwe konto (skoro sie o tym dowiedziales)


RE: PayPal - przekręty - Stworkowaty - 15-03-2017 13:18

Tak, dostałem maila ze z mojego konta poszły pieniądze na moje kolejne konto rzekomo, czyli wbił na moje konto, zrobił drugie na takie same dane prawdopodobnie i przesłał sobie, nie fajna sytuacja.. będę dzwonil i się wszystkiego dowiem co jest trzy.
Powinna być chociaż jakaś blokada albo weryfikacja przy otwieraniu konta, bo każdy może zrobić sobie konto na przypadkowa osobę...


RE: PayPal - przekręty - Toskan - 15-03-2017 13:18

Moze lepiej skasuj temat bo zaraz sie znajdzie paru amatorow latwych pieniedzy. Sprawe wyjasnij z PP, a najlepiej uderz do marcela bo obeznany w temacie pp


RE: PayPal - przekręty - Stworkowaty - 15-03-2017 13:21

A ja jednak chyba wolę zostawić, może to uchroni kogoś przed taką sytuacją albo pomoże mu się uratować jeżeli taka sytuacja wydarzy się u niego, bo po telefonie do PayPal opiszę tu sytuacje.. bo sposób na owe oszustwo jak widzę ciągnie się od paru lat.


RE: PayPal - przekręty - imperator123 - 15-03-2017 14:02

Mogłeś dodać ochronę poprzez sms na telefon. Wtedy niczym się nie martwisz, bo samo hasło komuś nikomu niczego nie da. Jedyny minus, że za każym razem przy logowaniu na paypal trzeba kod wpisywać. No ale jak się loguje powiedzmy raz na tydzień to w niczym nie przeszkadza.