Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] CASH-TOWN - gra przeglądarkowa z natychmiastowymi wypłatami na payeer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] CASH-TOWN - gra przeglądarkowa z natychmiastowymi wypłatami na payeer (/Temat-SCAM-CASH-TOWN-gra-przegladarkowa-z-natychmiastowymi-wyplatami-na-payeer-145400)

Strony: 1 2


[SCAM] CASH-TOWN - gra przeglądarkowa z natychmiastowymi wypłatami na payeer - brombor - 15-03-2017 11:08

[SCAM] [SCAM] [SCAM] [SCAM] [SCAM] [SCAM] [SCAM] [SCAM] [SCAM] [SCAM]


Witam,


Od jakiegoś czasu gram/inwestuję w grze Cash-Town. Miałem wolne ruble, więc czemu nie.



Opis:

Gra jest bardzo podobna np do ElvenGold. Kupujemy dom z którego zbieramy podatki. Im więcej domów -> tym więcej podatków. Im większy dom -> większe podatki.

Na start dostajemy podstawowy dom, który generuje 70TAX / H.

20TAX to 1 GOLD+1SILVER

1Gold to 0,01 Rubla

Czyli miesięcznie jeden podstawowy dom wygeneruje nam 25Rubli zysku. Niedużo, ale wolnych miejsc na domy jest 80 Smile

Codziennie jest dostępny bonus do srebrnych monet, za które kupujemy nowe domy (najtańszy dom to 10.000SILVER)

Jeśli ktoś nie chce wypłacać GOLDÓW może je wymienić na SILVER w przeliczeniu 1:1+10% (za 100GOLDA dostaniemy 110SILVER).



Podatki zbieramy co 5 min lub jeśli komuś się nie chce zaglądać - raz dziennie (aby zgarnąć bonus). Równie dobrze można przez tydzień się nie logować, a podatki i tak wpadają.



Wypłaty:

Ja korzystam z Payeer do wpłat i wypłat. Wpłaty oraz wypłaty są instant. Na nic nie trzeba czekać. Prowizja od wypłat z tego co zauwazyłem 1%.


System poleconych:

3poziomowy system poleconych od 5-10% od wpłaty osoby poleconej.



Na dole strony jest podany bilans programu. Na chwilę obecną zarejestrowanych użytkowników jest 8059. Wpłaconych Rubli 61135, a pisząc tego posta online 16 użytkowników.



Jeśli ktoś ma pytania - śmiało, zaglądam na forum co kilka godzin.

REF LINK: CASH-TOWN
Czysty CASH-TOWN

[SCAM] [SCAM] [SCAM] [SCAM] [SCAM] [SCAM] [SCAM] [SCAM] [SCAM] [SCAM]


RE: CASH-TOWN - gra przeglądarkowa z natychmiastowymi wypłatami na payeer - robciu44 - 19-03-2017 16:35

Hi, wyplaty mozna robic codziennie / co chwile, czy sa ograniczenia???

sa juz problemy z platnosciami czy stoji nadal twardo?


RE: CASH-TOWN - gra przeglądarkowa z natychmiastowymi wypłatami na payeer - kubagrzybowski - 19-03-2017 16:48

założyłeś temat w dziale Bitcoin a ani razu o nim nie wspomniałeś, nawet czy można w nim zarabiać bo z tego co mi wiadomo to właśnie zarabiamy tylko ruble


RE: CASH-TOWN - gra przeglądarkowa z natychmiastowymi wypłatami na payeer - brombor - 19-03-2017 21:58

Faktycznie ta gra/hyip/kranik czy jakkolwiek to nazwać jest problematyczny ze sklasyfikowaniem, ponieważ można tam robić kilka rzeczy.

Ale najpierw odpowiadając na pytania.
Duże ułatwienie to translator googla na angielski i wtedy jest napisana nawet informacja odnośnie wypłat - raz na 6 godzin, od 0,10rubla do 3000rubla w jednej transakcji. Wypłaty są natychmiast.

Czy stoi twardo? Ciężko powiedzieć. Nikt nigdy nie podaje prawdziwych statystyk, ale wypłaty są przez userów cały czas robione.
Dziś kupiony piąty domek i jakoś leci.

Co do rubli i kwestii BTC. Faktycznie ciężko to podpiąć pod dział "bitcoin" i może słuszniej mógłby być w dziale np "hyip"? Ale idąc tropem BTC, zawsze na payeer można Ruble wymienić na BTC Smile


RE: CASH-TOWN - gra przeglądarkowa z natychmiastowymi wypłatami na payeer - kleopatra69 - 20-03-2017 20:18

ruskie projekty są niepewne i bardzo krótko działają ;-/


RE: CASH-TOWN - gra przeglądarkowa z natychmiastowymi wypłatami na payeer - brombor - 20-03-2017 21:08

Wiem, sam to pisałem w innym temacie Smile

Ale ten projekt oraz np elvengold działają już od zeszłego roku. Elven jest dużo bardziej rozreklamowane, ale od czasu do czasu widzę cash-town w różnych rotatorach/PTC itd.

Ja wszedłem, bo miałem ruble na payeer z elven. Nie lubię jak waluta leży w portfelu i się kurzy. Niech sobie pracuje Smile


RE: CASH-TOWN - gra przeglądarkowa z natychmiastowymi wypłatami na payeer - sircreed - 02-04-2017 23:19

To ja mam pytanie dotyczące wypłaty.
Mam informację że mogę wypłacić tylko 3.6 rubla, jak zrobić abym mógł wypłacić wszystko.


RE: CASH-TOWN - gra przeglądarkowa z natychmiastowymi wypłatami na payeer - brombor - 03-04-2017 07:58

Wszystko zależy od ilości posiadanych punktów.

Stety niestety admin wprowadził, tak jak w wielu takich projektach, obowiązek posiadania poleconych w programie.

Cytując:
Awarded points are Payment for:
- Your top-up closeup - 30% goes to the points;
- Addition referral level 1 - 30% goes to the scores;
- Addition referral Level 2 - 10% goes to the scores;
- Addition referral level 3 - 5% is in the points;

Czyli możesz wypłacić 30% swoich wpłat, 30% wpłat swoich referali 1 poziomu, 10%.... itd.

Bez systemu poleconych niestety w pewnym momencie staniesz i nie wypłacisz więcej.
Ma to polegać na tym, aby starzy wyjadacze nie mogli wyciągnąć z programu za dużo bez polecania innym.


RE: CASH-TOWN - gra przeglądarkowa z natychmiastowymi wypłatami na payeer - sircreed - 03-04-2017 08:11

No to słabo bo raczej nie posiadam poleconych ;(
W ElvenGold będzie tak samo?


RE: CASH-TOWN - gra przeglądarkowa z natychmiastowymi wypłatami na payeer - brombor - 03-04-2017 12:07

Identycznie Sad