Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego Firefox nie odczytuje buttonów, wtyczek na stronach wordpress? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Dlaczego Firefox nie odczytuje buttonów, wtyczek na stronach wordpress? (/Temat-Dlaczego-Firefox-nie-odczytuje-buttonow-wtyczek-na-stronach-wordpress-145370)

Strony: 1 2


Dlaczego Firefox nie odczytuje buttonów, wtyczek na stronach wordpress? - MaLiN - 14-03-2017 17:38

Mam taki problem, że kilka wtyczek, buttonów nie pojawiają się tylko na przeglądarce firefoxa. Czym może to być spowodowane i w jaki sposób można to naprawić?


RE: Dlaczego Firefox nie odczytuje buttonów, wtyczek na stronach wordpress? - Insane93 - 14-03-2017 17:54

Podaj nazwę wtyczki jakbyś mógł to zobaczę czy u mnie na stronie dzieje się to samo.


RE: Dlaczego Firefox nie odczytuje buttonów, wtyczek na stronach wordpress? - MaLiN - 14-03-2017 19:16

AddToAny Share Buttons


RE: Dlaczego Firefox nie odczytuje buttonów, wtyczek na stronach wordpress? - Insane93 - 14-03-2017 19:52

hmmm u mnie działa normalnie wtyczka na firefox
[Obrazek: 17796812579811100241.png]
Nie zmieniałeś czasem czegoś w ustawieniach?


RE: Dlaczego Firefox nie odczytuje buttonów, wtyczek na stronach wordpress? - MaLiN - 14-03-2017 21:50

Dziwne, myślałem że to może wina adblocka, ale po wyłączeniu i wyczyszczeniu ciasteczek problem nadal istnieje i to nie tylko przy jednej wtyczce.


RE: Dlaczego Firefox nie odczytuje buttonów, wtyczek na stronach wordpress? - Raven - 17-03-2017 01:02

@[MaLiN]
Może testowo utwórz nowy, dodatkowy profil w Firefoxie i go uruchom, co pozwoli sprawdzić na czystej przeglądarce. Bez dotychczasowych zmian wprowadzonych przez instalowane dodatki. Pozwoli to stwierdzić lub wykluczyć przyczynę leżącą po ich stronie.

https://support.mozilla.org/t5/Instalacja-i-aktualizacja/Zarz%C4%85dzanie-profilami/ta-p/12521


RE: Dlaczego Firefox nie odczytuje buttonów, wtyczek na stronach wordpress? - MaLiN - 17-03-2017 01:30

Tylko problem pojawia się również u innych osób.


RE: Dlaczego Firefox nie odczytuje buttonów, wtyczek na stronach wordpress? - you talk to me? - 17-03-2017 16:01

może te osoby maja stara wersje firefoxa


RE: Dlaczego Firefox nie odczytuje buttonów, wtyczek na stronach wordpress? - rachman - 17-03-2017 17:45

@MaLiN a może spróbuj napisać do supportu (chyba taki istnieje?) przeglądarki. Może mają już jakieś zgłoszenia i coś wiedzą? Wtyczka pewnie znana to może więcej osób ma problemy.


RE: Dlaczego Firefox nie odczytuje buttonów, wtyczek na stronach wordpress? - vocus - 17-03-2017 23:42

Wejdz do sekcji about:config i ustaw pozycje privacy.trackingprotection.enabled na true