Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback 70% w programie Nordebank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Refback 70% w programie Nordebank (/Temat-Refback-70-w-programie-Nordebank-145364)



Refback 70% w programie Nordebank - krauze5 - 14-03-2017 15:19

Witam wszystkich,

Oferuję każdej osobie zapisanej z mojego linka Refback w wysokości 70% od 8% które otrzymuje w programie Nordebank. Jest to HYIP charakteryzujący się przejrzystym interfejem (również w języku polskim). Dopiero się rozwijającym jednak poziom zabezpieczeń oraz reklama pozwala domniemywać, iż podziała on spokojnie kilka jak nie kilkanaście cykli. Domena wykupiona jest do 2022 roku oraz bardzo wiele procesorów potwierdza wypłacalność serwisu poniżej foto na potwierdzenie:

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do PW lub proszę pisać pod tematem. Bardzo istotna sprawa bez względu na kurs BTC program przyjmuje wartość 1BTC=1000$

Reflink: https://nordebank.com/?ref=krauze5

Refback 70% od każdej pierwszej wpłaty przelewany jest w BTC. Ty wrzucasz kase w program - podajesz mi adres swojego portfela BTC - otrzymujesz refback.

Jak na wstępie napisałem jest to program typu HYIP, gdzie istnieje realna szansa straty zainwestowanego kapitału. Nikogo nie namawiam do wejścia w program ale dla osób które chcą wejść w tą inwestycje oferuje dodatkowy zastrzyk gotówki Smile

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu!


Refback 70% w programie Nordebank - Hybrid1990 - 20-09-2017 17:23

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.