Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Android - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Android (/Temat-Android-145347)



Android - medicpl - 13-03-2017 22:39

Istnieje mozliwosc zdobycia jakiejs kryptowaluty "kopiac" na androidzie. Uprzedajac hejterow mam na mysli jakas alternatywe do zdobycia kryptowaluty na andku.


RE: Android - brombor - 14-03-2017 20:19

Jak pisałem na PW ja korzystam z MINERGATE

Posiada wersje mobilna na androida oraz wersję na pełnoprawnego windowsa. Program banalny w obsłudze. Wybierasz walute, klikasz start i to wszystko.

Około 8 wypłat zrobionych, wszystkie dotarły poza 1. Kontakt z supportem, zwrot na konco minergate waluty. Wszystko jak należy


RE: Android - wiesiek - 14-03-2017 20:44

którą walutę wydobywasz i gdzie można ją odsprzedać?


RE: Android - kubagrzybowski - 14-03-2017 20:46

(14-03-2017 20:19)brombor napisał(a):  Jak pisałem na PW ja korzystam z MINERGATE

Posiada wersje mobilna na androida oraz wersję na pełnoprawnego windowsa. Program banalny w obsłudze. Wybierasz walute, klikasz start i to wszystko.

Około 8 wypłat zrobionych, wszystkie dotarły poza 1. Kontakt z supportem, zwrot na konco minergate waluty. Wszystko jak należy

ile kopałeś i ile wykopałeś? i czy nie szkoda ci kompa a o telefonie już nie wspomnę?


RE: Android - brombor - 15-03-2017 10:57

Laptopy i telefony nie moje. Służbowe z ekspozycji, więc nie dbam czy się przepalą, czy bateria spuchnie. Kopią 24h/7

Średnio miesięcznie mam od 120 do 150zł z kopania. Kopie na chwilę obecną Monero, ponieważ ma nalepsze przeliczenie. Gdybym nie miał dostępu do telefonów w pracy pewnie bym nie kopał na prywatnych. Tak jak piszesz, szkoda by mi ich było.

Kopię od około 4 miesięcy i musiałbym dokładnie sprawdzić ile wykopałem, bo zawsze każdy $ czy BTC inwestuję dalej i ich w portfelu nie mam Smile


RE: Android - Makabrycy - 15-03-2017 13:49

z 1 telefonu miesiecznei ile idzie ukopac ?


RE: Android - brombor - 15-03-2017 14:52

tak samo jak kopanie na lapku/karcie graficznej również i telefon ma swoją "moc".

Mi telefony działają 24h/7 i jest ich około 25.

zarobek średnio 120-150 miesięcznie, czyli na urzadzenie wychodzi około 5zł miesięcznie.

Matematyka nie kłamie i po prostu jest bez sensu kopać 1 telefonem prywatnym, ponieważ obciąża go to strasznie. Wszystkie telefony na ekspozycji są gorące aż.

Ale w moim przypadku liczy się skala.


RE: Android - medicpl - 16-03-2017 08:22

Na tym monero z moich wyliczen zarobisz z komorki w ciagu doby 1 grosz ahhaha
Wiec gra nie warta swieczki :-) juz latwoej na ulicz znalezc 1 grosz :-) albo wziac sie do normalnej pracy :-)


RE: Android - brombor - 16-03-2017 08:49

To też zależy od telefonu. Na lenovo B (telefon za 400zł) wykopiesz około 5x mniej niż na np samsungu s6 czy huawei p9.

Nie upieram się, że minergate i kopanie na androidzie to najlepsza opcja. Dla mnie się sprawdza, bo mam dostęp do:
1. Darmowego prądu
2. Darmowego sprzętu